Автострахування - обов'язкова послуга, без нього не обходиться жоден власник транспорту. Страховку ОСАГО слід отримувати для автомобіля будь-якого типу, головне, що це наземний транспорт. Оформити електронний договір страхування може кожен власник транспортного засобу.

Замовити електронний страховий поліс можно в компанії "Автоцивілка" (avtocivilka.net.ua).

Оформити електронний договір страхування

Електронний поліс страхування - переваги

Страховку ввели давно, в нашій країні популярною є електронна автостраховка. Електронний поліс страхування - відмінний спосіб заощадити час, тобто не доведеться витрачати час на те, щоб відвідати агента, щоб вибрати систему страхування, не доведеться переплачувати. Ви просто замовляєте автостраховку в режимі онлайн, заповнюючи певну форму для зручності. Також плюс полягає в тому, що тут можна відразу ж провести розрахунок. Завдяки спеціальному калькулятор ви точно дізнаєтеся, у скільки обійдеться ваша страховка.

Електронна страховка авто - це зручний спосіб для тих людей, які бояться шахраїв, адже виключено, що ви заплатите гроші, а страховку не отримаєте. Відразу після того, як буде заповнена форма, номер страховки вноситься до спеціального реєстру, тобто вважається, що ви успішно пройшли страхування.

Електронний поліс страхування

Електронне страхування авто – оплата

Оплата можлива будь-якими способами, найчастіше це відбувається за допомогою будь-якої банківської карти через надійну платіжну систему. Електронне страхування авто зручне тому, що ви не маєте на руках паперовий екземпляр, ви:

  1. Не втратите його.
  2. Не зіпсуєте.
  3. Він завжди є в режимі онлайн.

При бажанні ви можете його роздрукувати, але ви ніколи його не втратите, він назавжди збережеться в базі даних. Багатьох приваблює оперативність роботи, адже оформлення проходить буквально за лічені хвилини, все залежить від того, наскільки точно ви відразу ж заповните свою форму для страхування.

Електронна автоцивілка – найкращий вибір

Електронна автоцивілка дає шанс минути страхового агента, вам не треба їхати в офіс компанії. Дана процедура повністю прозора, тут немає ніяких прихованих платежів. Ціна виходить вигідною, до того ж на онлайн калькуляторі ви відразу ж прорахуєте суму, яку треба оплатити. Якщо в подальшому вам доведеться його переробляти, вам прийде сповіщення, тобто ви не пропустите час, коли треба подати заявку на новий електронний поліс. У вас ніколи не виникне прострочень і штрафів. Що стосується терміну дії, то електронна автоцивілка має такий же термін дії, як і паперовий документ, тобто діє вона протягом року.