наклейки з логотипом

Сучасні бренди використовують всі доступні способи для підвищення впізнаваності серед цільової аудиторії. На щастя, існує багато форм комунікації з потенційними клієнтами – починаючи від величезних банерів посеред вулиці і закінчуючи невеликими наклейками з логотипом. Такі наклейки найчастіше використовуються при пакуванні товару і служать не тільки способом зберегти герметичність упаковки, а й непоганою рекламою магазину. Головне – з розумом підійти до ї створення.

Для чого використовуються наклейки з логотипом?

Деякі бренди нехтують таким способом просування, як невеликі стікери з логотипом компанії. І це даремно, адже навіть такі маленькі вироби можуть виконувати відразу декілька корисних функцій:

  1. Упаковка продукції. Наклейки дозволяють запакувати невелику продукцію та перешкоджають її передчасному відкриттю, що особливо важливо при транспортуванні товару. Так покупці зможуть бути впевненими, що посилка доїхала до них неушкодженою.
  2. Інформація про товар. На стікері можна розмістити не тільки лого компанії, але й склад продукту, термін придатності, способи зберігання та правила експлуатації, номер телефону та посилання на соцмережі бренду.
  3. Підвищення впізнаваності бренду. Використовуючи логотип чи корпоративні кольори компанія привертає увагу покупців. Таким чином у людей спрацьовують асоціативні зв’язки і наступного разу, коли вона побачить знайомий логотип на стікері, то з більшою ймовірністю обере саме цю продукцію, а не невідомий товар.

Креативний дизайн наклейок з логотипом

Головною перевагою таких стікерів є не лише їхня функціональність, але й вартість. Це надзвичайно бюджетний спосіб прорекламувати продукт серед покупців. Крім того, чим більше стікерів ви замовлятимете, тим нижчою буде вартість одного екземпляра. На цій сторінці forwardprint.com.ua можна замовити якісний друк наклейок за доступною ціною.

Чи завжди працює такий прийом з привертання уваги клієнтів? Так, якщо дотримуватись основних правил створення дизайну наклейок з логотипом:

  1. Ретельно вивчіть цільову аудиторію. Для початку треба визначитись з кредо вашої компанії та особливостями саме вашої цільової аудиторії. Для цього необхідно проаналізувати – хто він – ваш потенційний клієнт скільки йому років, де він працює та чим захоплюється. Відштовхуючись від цих питань стає легше продумати стиль тексту, шрифти, колір та форму наклейки з лого.
  2. Підберіть кольорову палітру. Якщо у вашої компанії вже є корпоративні кольори – варто використовувати саме їх = це найкраще повпливає на впізнаваність бренду. Якщо ж хочете придумати оригінальний дизайн наклейок з логотипом, варто прочитати про психологію кольору. Більшість відтінків асоціюються у нас з тим чи іншим настроєм. Саме тому для магазинів дитячого одягу, наприклад, підходять жовті та помаранчеві кольори, а для еко-продукції – зелені.
  3. Продумайте форму та розмір стікера. Сучасне обладнання дозволяє вирізати будь-яку форму стікера. Тому не варто зупинятись на класичних круглих чи прямокутних варіантах. Ви цілком можете вибрати оригінальні наклейки у формі зірки, листка, квітки, чашки кави тощо. Стосовно розмір все доволі просто – на наклейці має розташовуватись вся необхідна інформація. Якщо плануєте розмістити лише логотип, розмір виробу може бути меншим. А ось для додаткового тексту потрібно залишити більше місця.
  4. Якщо поєднуєте кольори, не захоплюйтесь занадто сильно і не робить наклейку пістрявою. Рекомендується поєднувати не більше 2-3 яскравих відтінків.
  5. Друк на плівці чи на папері? Основа стікера – важливий нюанс, який варто визначити на початковому етапі. В першому випадку вартість друку вийде меншою, проте враховуйте, що основа стікера буде прозорою і світлі кольори, відповідно, будуть малопомітними. Друк на папері, хоч і коштуватиме більше, все ж допомагає якнайточніше передати всі відтінки.

При створенні наклейок з логотипом бренду головне – ретельний аналіз цільової аудиторії та креативний підхід. Тільки поєднавши ці два прийоми ви зможете отримати стильні наклейки, які продемонструють ваш відповідальний підхід до ведення справи і з часом почнуть асоціюватись у покупців саме з вашим брендом.