Білі та здорові зуби значно впливають на зовнішній вигляд та загальне самопочуття. Стоматологічна клініка у Львові пропонує безліч процедур для красивої посмішки. Лазерне відбілювання зубів - одне з найпопулярніших останнім часом. Процедура обтяжена певними протипоказаннями і не може проводитись безпосередньо після хірургічних або пародонтологічних процедур або зі значними дефектами емалі.

Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів - одне з найсучасніших і найпопулярніших способів лікування, що забезпечує поліпшення кольору зубів. Починається з нанесення гелевого препарату на лінію ясен, щоб забезпечити адекватний захист (ізоляцію від відбілюючого агента). Гель стає твердим під дією УФ-лампи. Спеціаліст наносить відбілюючий препарат на основі перекису водню на очищену та висушену зубну пластину, яка потім піддається опроміненню за допомогою спеціального пристрою. Його робота заснована на використанні світла, яке випромінюється системою спеціальних ламп або діодним лазером. Джерело світла розташовується перпендикулярно на відстані близько 30 см від зубів. Під час роботи пристрою із застосовуваного препарату виділяються активні частинки, що змінюють колір зубів. Експозиція триває в середньому 15 хвилин. Відбілювання зубів лазером триває від 30 до 60 хвилин. Слід зазначити, що процедура безболісна, хоча може з’явитися у деяких гіперчутливість до холоду. Зазвичай стан зникає через 1-4 дні.

Підготовка до лазерного відбілювання зубів

Перш ніж відбілювати зуби лазером, необхідно правильно підготуватися:

  • співбесіда з лікарем та обстеження з метою визначення стану ротової порожнини,
  • загоєння всіх зубів,
  • боротьба з хворобами ясен,
  • ретельне очищення зубів від зубного каменю.

Фахівці наголошують, що ефективність лазерного відбілювання зубів багато в чому визначається правильною підготовкою до процедури.

Лазерне відбілювання зубів - ефекти

Ефекти лазерного відбілювання зубів зберігаються в середньому 2 роки. Завдяки лікуванню, зуби освітлюються на 3-4 відтінки по відношенню до початкового кольору. Крім того, лазер забезпечує видалення більшості непривабливих плям і знебарвлення. Стабілізація кольору зуба триває декілька днів після процедури.

Лазерне відбілювання зубів - рекомендації після проведення

Лазерне відбілювання зубів вимагає дотримання спеціальної дієти протягом декількох днів після процедури. Реалізація правильного харчування впливає на наслідки лікування, оскільки ослаблена емаль має високу здатність поглинати барвники. Тому меню має грунтуватися на безбарвних продуктах, таких як: натуральний йогурт, рис, кефір, макарони. Крім того, не слід курити протягом принаймні 48 годин після процедури.

Вартість лазерного відбілювання може значно відрізнятися між окремими стоматологічними кабінетами. На ціну впливає престижність клініки, її розташування або навички та досвід стоматолога.