Як оцінити якість утеплення житлового будинку або квартири? Чому відбувається витік тепла? Існує нескладний і доступний метод діагностики - тепловізійне обстеження котеджу або квартири, яке ви можете замовити на https://www.lihtaryk.com/.

Суть обстеження тепловізором

Метою проведення теплового аналізу будинку є необхідність зменшити тепловтрати, проводиться аналіз за допомогою тепловізора. Тепло аналіз наочно і достовірно показує, як відбувається розподіл тепла за обсягом приміщень і де проявляються найбільші тепловтрати. Тепловізійне обстеження є наочним і достовірним, оскільки діагностика за допомогою спеціального обладнання є найбільш оптимальним і об'єктивним методом.

Тепловізор - прилад, який аналізує інфрачервоне випромінювання, невидиме для людського ока, і видає результат по температурі предметів у вигляді зображень, адаптованих для людини. Отримана картинка сприяє розпізнаванню проблемних місць в будинку. Тепловізійне обстеження видає результат у вигляді інформації по вадам конструкцій і утеплення, що сприяє видачі точних вказівок щодо виправлення помилок теплоізоляції житла.

Методика обстеження

Для того, щоб отримати точну інформацію, необхідно вибрати правильний період для діагностики. Оптимальним варіантом є похолодання, коли різниця між температурою всередині приміщення і зовні становить 15-20 градусів. Щоб отримати чітку томограму з максимальною кількістю знайдених дефектів, рекомендується використовувати тільки висококласне пристрій. Після обстеження проводиться додаткове зовнішнє або внутрішньо утеплення.

Етапи тепловізійного аналізу

1. Обстеження тепловізором передбачає зйомку відкритих зон без перешкод. Тому перед викликом фахівців необхідно забезпечити доступність зйомки і усунути можливі перешкоди, наприклад, звільнити підвіконня або прибрати захаращення по кутах зовнішньої стіни

2. Внутрішня зйомка. Проводиться всередині приміщення і дозволяє виявити більшу частину вад - до 85%. При дослідженні не пропускається жодна стіна або отвір - вибіркова зйомка не вітається. В одному і тому ж приміщенні одне вікно або двері можуть бути встановлені правильно, а інше - з дефектами. Із стінами також може бути різнобій - одна стіна суха, інша волога.

3. Зовнішня зйомка. Проводиться обстеження покрівлі та фасадів, виявляються дефекти в утепленні стін і ізоляції покрівлі.

4. Зведення результатів.

5. Обробка термограмм на комп'ютері.

6. Надання звіту з переліком причин появи дефектів і видачею рекомендацій по їх усуненню.