Молочні вироби та взагалі молоко має великий попит серед населення. Молоко полюблять всі: і діти, і дорослі. Якщо ви шукаєте якісний продукт та перевіреного постачальника, ТОВ «Молоко Вітчизни» пропонує вам свої послуги по цьому питанню. Молоко вищого ґатунку, котре виробляється на фермі відповідає усім нормам та стандартам якості. Вітчизняний виробник піклується про свого споживача, та пропонує лише якісний продукт до складу котрого входять натуральні компоненти.

До складу товариства входять три господарства, які знаходяться на території Сумської області. Молоко, котре виробляється на фермі має високі показники якості та лише кращі характеристики. Перед тим, як потрапити на продаж, продукт проходить декілька рівнів очищення та безліч лабораторних досліджень.

В ході виробничого процесу використовується лише сучасне обладнання, новітні технології та унікальні методики, котрі розроблені висококваліфікованими спеціалістами товариства «Молоко Вітчизни». Молоко має високі показники жиру та білка.

При отриманні молока вищого ґатунку дуже важливо, щоб корови мали гарний вигляд та здоровий стан. За умовами утримування корів ведеться ретельне спостереження. Корови мають спеціальний збалансований раціон та отримають лише якісні продукти та всі необхідні речовини та компоненти для здорового розвитку. Майже кожного дня корів оглядає ветеринар.

Окрім молока вищого компанія пропонує компост, та можливість придбати корів та бичків. Які можливо вам потрібні для розведення або ж живою вагою на м'ясо.

Органічні добрива, які пропонує компанія є універсальними. Їх можна використовувати абсолютно для всіх рослин.

Основні переваги співпраці:

  • надійний постачальник;
  • якісний товар;
  • доступні ціни;
  • гарантії;
  • імпортні тварини;
  • сервіс обслуговування на вищому рівні;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Компанія щодня працює над тим, щоб пропонувати споживачеві якісь цікаві товари та нові пропозиції. Якщо ви бажаєте бути в курсі усіх подій та першим дізнаватись про нові пропозиції, тоді варто підписатись на електронну розсилку, та отримувати інформацію на свою поштову скриню.

Придбати молоко оптом ви можете у будь-який зручний для вас час. Товар завжди є в наявності. Виробництво пропонує 62 тонни молока на день.

Для отримання більш детальної консультації заповніть форму на сайті та очікуйте дзвінка від представників компанії.