У гори або на море? Незалежно від напрямку поїздки, у легкових автомобілів Opel, мікроавтобусів і спортивних позашляховиків - Grandland X, Combo Life, Astra, Insignia і нової Zafira Life - є одне спільне: багато місця і комфорту для пасажирів і просторий багажник. Якщо ви хочете уникнути неприємностей під час подорожей, варто забезпечити безпечне і стабільне розташування і закріплення багажу. У зв'язку з цим Opel підготував широкий спектр практичного обладнання для різних моделей.

Opel пропонує багато місця для багажа

Opel також вирішив проблему доступу до багажника, коли обидві руки зайняті: додаткова керована датчиком задні двері на Astra і Insignia і Grandland X відкривається у відповідь на рух ноги під бампером.

Опціональний FlexOrganizer допомагає підтримувати чистоту і порядок в багажнику Opel. З рейками в підлозі, перегородками та іншими аксесуарами, все має своє місце. Сітка прикріплена до гаків в підлозі, щоб запобігти зсуву багажу навіть при різкому гальмуванні. Також пропонуються інші продумані аксесуари, такі як двосторонні килимки і водонепроникні підкладки.

Якщо кому-то ще не вистачає місця в салоні, він може використовувати широкий спектр функціональних зовнішніх транспортних і багажного приладдя для автомобілів та мікроавтобусів Opel. Opel Tourer в стандартній комплектації оснащений рейлінгами на даху. Дахові ящики та тримачі для велосипедів легко встановлюються, легко завантажуються і розвантажуються. Opel також пропонує утримувачі для велосипедів, встановлені ззаду.

Місце для всього: дахових боксів і систем зберігання

Сім'ї, які використовують багатофункціональний Opel Combo Life і просторий мінівен Zafira Life, також можуть розраховувати на безпечне і організоване подорож. Після установки підходящої стійки, багажника на дах або багажника для велосипеда дах автомобіля стає додаткової транспортної поверхнею. Багаж всередині можна закріпити чотирма (Combo) або шістьма (Zafira Life) кріпильними вушками в багажному відділенні. У Combo Life, додаткова сітка відокремлює салон від багажника. Крім того, численні аксесуари, такі як килимки і підлогові покриття з нескользкими поверхнями, захищають багажне відділення від пошкоджень і подряпин, які легко завантажувати і вивантажувати.

Безпека для всіх: спеціальні сидіння і ремені для самих маленьких пасажирів і домашніх тварин

Opel також задумався про безпеку самих маленьких пасажирів і пропонує дитячі крісла та інші утримують системи для дітей всіх вікових груп, адаптовані до кожної моделі автомобіля. Наприклад, в Combo Life можна встановити до трьох дитячих сидінь поруч у другому ряді сидінь. Легке і надійне кріплення забезпечується навісним обладнанням ISOFIX або стандартними триточковими ременями безпеки.

Сім'ю часто супроводжують її чотириногі вихованці. Їх безпека також важлива. Собаки вагою до 8 кг можуть безпечно і спокійно пересуватися на задньому сидінні завдяки спеціальному ременю безпеки для собак на ковдрі для собак, яке захищає оббивку. Також в багажнику може бути встановлена зручне ліжко для собаки.