У сфері продаж, окрім ціни, компанії випереджають один одного у якості обслуговування клієнтів. Якщо ви є власником інтернет-магазину (електронна комерція - це інший канал продажу для вас), ви знаєте, як важливо, щоб ваш клієнт постійно знав статус його замовлення. Ви повідомляєте його про три дії: розміщення замовлення, прийняття до виконання та дату відвантаження. Завдяки службі оповіщення повідомлень на сайті https://omnicell.com.ua/masovi-rozsylky-viber ви можете гарантувати, що користувач завжди знатиме, коли він може очікувати замовленого товару.

Звичайно, повідомлення в Viber - це лише одне з багатьох можливих застосувань для текстових повідомлень у галузі електроніки та побутової техніки. Окрім обслуговування клієнтів, їх можна використовувати для проведення рекламних кампаній та програм лояльності. Оскільки більшість користувачів телефону читають текстові повідомлення, як тільки вони отримують їх, варто скористатися цим фактом, щоб повідомити їх про обмежені у часі пропозиції або нагадати про майбутні акції.

Завдяки швидкому часу відгуку отримувачів на отримані повідомлення, повідомлення в Viber є надзвичайно точним інструментом просування. Прикладом можуть бути обмежені часом дії, засновані на передбаченні та використанні поведінки клієнтів у певний час. Повідомлення також можуть використовуватися для надсилання коду знижки, який клієнти можуть використовувати під час свого наступного відвідування магазину. Додатковим стимулом є обмеження часу, до якого код повинен бути погашений.

Рекламна кампанія через повідомлення в Viber

Повідомлення також може бути відповідним каналом для надання інформації про термін дії гарантії, досить відправити повідомлення в систему обслуговування клієнтів. Крок далі - інформація про додаткові продукти, які доповнять можливості придбаних пристроїв. Повідомлення в Viber, завдяки своїй прямоті, є ідеальним інструментом для завдань із підтримки продажу та може містити:

  • нагадування про занедбаний візок;
  • пропозицію з обмеженим часом;
  • орієнтацію на конкретних клієнтів;
  • повідомлення, що закінчується гарантія;
  • пропозицію поповнити запаси;
  • код знижки.

Пам’ятайте, що кожен клієнт, який надав номер телефону, зробив це, тому що довіряє вашій компанії - намагайтеся не розчаровувати їх. Регулярно надсилайте повідомлення в Viber, але так, щоб ніхто не визнавав їх як спам. На відміну від виступів, люди люблять отримувати сповіщення про акції улюблених брендів, але не тоді, коли їх щодня надсилають.