Футбол один з найулюбленіших видів спорту мільйонів людей різних країн світу. Спортивна екіпіровка відіграє важливу роль у грі, сприяючи її результативності, та роблячи її більш видовищною. В онлайн-магазині футбольної екіпіровки можна придбати якісні комплекти форми спортсменів та окремі її елементи.

Гетри для гри в футбол

Гетри являються необхідним елементом екіпіровки футболістів. Цей елемент виконує ряд корисних для спортсменів функцій. Гетри:

  • фіксують та втримують щитки в необхідному положенні під час гри;
  • забезпечують підтримання необхідного температурного режиму в м’язах ніг;
  • захищають м’язи від травм та можливих спазмів;
  • підтримують м’язи ніг в тонусі;
  • сприяють пришвидшенню відновлення після інтенсивних навантажень.

Спортсменам футбольні гетри забезпечують комфорт та безпеку під час змагань та інтенсивних тренувань. Вони володіють великим ресурсом міцності, не викликають подразнень шкіри, мають антибактеріальні властивості.     
Традиційно для виготовлення цього елементу екіпіровки використовують спеціальні синтетичні матеріали: поліестер, поліамід, еластан. Ці тканини відрізняються стійкістю до зношування, високою міцністю, наявністю водовідштовхувальних властивостей.
 Вони не перешкоджають проникненню повітря, забезпечуючи можливість «дихання» шкіри. Еластан у складі матеріалу для гетр забезпечує його еластичність, захищає від розривів.      
 Гетри мають зручну форму. Достатня їх довжина дозволяє робити підворіт для зручної фіксації щитків. Вони ефективно вбирають піт, не допускаючи його потрапляння в бутси та створення незручностей для спортсмена. Крім того, футбольні гетри виконують естетичну функцію, вони роблять зовнішній вигляд гравця більш гармонійним.

Інтернет-магазин «Футбольна точка» пропонує широкий вибір гетр для гри та тренувань. Спортсменам пропонуються вироби відомих виробників спортивного одягу, які гарантують високу якість та надійність своєї продукції. Всі моделі мають посилення щиколотки, відрізняються пружністю, гарно зберігають форму.
На віртуальній вітрині магазину представлені гетри всіх розмірів. Наочний електронний каталог полегшує вибір потрібної моделі. Справедливі ціни роблять цей необхідний елемент екіпіровки футболіста доступним для професіоналів та новачків у спорті.