Наш магазин квітів здійснює доставку квітів в Івано-Франківську на замовлення. Щоб замовити у нас букет квітів або квіткову композицію, можна приїхати в наш магазин, вибрати та купити квіти. Але можна зробити й інакше. Як багато магазинів квітів, наш має свій сайт в інтернеті, який є інтернет-магазином. На сайті не тільки можна ознайомитися з пропонованою колекцією букетів і композицій. Можна вибрати та купити прямо на його сторінках, оформивши покупку заповненням спеціальної форми, будь-який букет або композицію, чия фотографія розміщена в колекції, можна також придбати квіти поштучно. А на додаток до квітів можна придбати у нас гарні упаковки з солодощами, невеликі м'які іграшки, листівки для привітань, сувеніри. Далі потрібно замовити доставку квітів в Івано-Франківськ від магазину http://ivano-frankovsk.flora24.com.ua/uk/ із зазначенням часу, дати та адреси, на який потрібно привезти букет або композицію.

Замовлення доставки квітів та його плюси

По-перше, за квітами не потрібно нікуди їхати, їх привезуть наші співробітники на ту адресу, яка вказана в замовленні.

По-друге, не потрібно буде особисто їхати та вручати букет, якщо вказана адреса того, кому цей букет призначається, його буде вручатися наш співробітник.

По-третє, букет або композиція буде виконана з тих квітів, які представлені на фотографії в колекції, будь-яка заміна буде узгоджена з замовником.

По-четверте, розмістити замовлення на сайті можна в будь-який час доби, а також доставка букетів по Івано-Франківську може бути виконана таким же чином.

По-п'яте, завдяки інтернету зробити замовлення у нас можна з будь-якого іншого міста і з іншої країни. А також ми доставляємо замовлення в інші міста нашої країни та в міста, розташовані в інших країнах.

По-шосте, зробити замовлення можна з дому або зі свого робочого місця, таким же чином може бути замовлена і доставка квітів в Івано-Франківську в нашому інтернет-магазині.

По-сьоме, можна проконтролювати виконання замовлення по телефону, зв'язавшись з менеджером нашого магазину квітів або отримуючи повідомлення на свою електронну пошту про статус замовлення.

Що ще потрібно врахувати?

До плюсів можна віднести й нашу гарантію того, що доставлене замовлення буде повністю відповідати фото в інтернеті. А будь-яка заміна квітів буде виконана за згодою замовника. Квіти на замовлення виконуються з найсвіжішого та якісного зрізу, а наша послуга квіткової доставки гарантує якість кожного бутону.