Уявіть, що малювання пальчиками та різноманітні мистецькі проекти дитини, не будуть здійснюватися на стінах та по меблях. Все це відбуватиметься в безпечній обстановці з нешкідливих матеріалів, яка до того ж проста в очищені.

Надаючи дітям власний простір для розваг, ви не тільки спонукатимете до розвитку, але й захищаєте дорогі меблі.

Енергії дитини спрямована для різних видів діяльності, є тим обов'язковим фактором розвитку пізнавальних здібностей та моторики. Але також потрібно переконатися, що цей розвиток відбувається в безпечний спосіб, а не шляхом пошкодження речей.

Хороше рішення - надати малюку простір для ігор та навчання. У цій статті розглянемо найкращі набори столика та стільця для дитини.

Варіантів існує багато, ми зупинимось на найбільш підходящих дитячих столиках зі стільчиками, які сприятимуть розвитку, абсолютно безпечні та комфортні.

Дитячий стіл для творчості зі стільчиком

Дитячий стіл для творчості зі стільчиком ART DESK REFRESH від Step 2 - чудове місце для малювання. Малюки зможуть малювати і на мольберті або ж опустити поверхню до столу для створення художніх витворів. Дитячий набір для творчості «2-в-1» покращить дрібну моторику, коли юні художники малюватимуть на двох поверхнях. Країна виготовлення столика та стільчика США.

Особливості:

  • Оснащено затискачем для утримування паперу, щоб зручно було малювати;

  • Мольберт дозволяє малювати маркерами на водній основі, які стираються губкою;

  • На поличку і в литі форми малюк може розмістити олівці, ручки, фломастери, баночки з фарбами та інші канцелярські аксесуари;

  • В комплект входить знімна чаша для пензличків і 2 ящика для потрібних речей;

  • в одній з опор передбачена кишеня для книг, паперу або розмальовок.

Міцний стільчик з високою спинкою буде зручний для дитини. Виготовлено з якісного нетоксичного пластику, який немає запаху.

Дитячий стіл з ящиками і двома стільцями

Іншим чудовим варіантом набору - дитячий стіл з ящиками і двома стільцями KidKraft Star Table & Chair Set - це яскраві якісні меблі для дитячої кімнати. Комплект призначений для ігор, розвитку креативності, і веселого часу з друзями. Ящики розміщаються по обидва боки столу. Дитина зможе покласти свої конструктори, ігри, художні предмети для малювання. А унікальний зовнішній вигляд прикрасить дизайн кімнати.

Характеристика:

  • Набір виконано з МДФ, а також дерева, контейнери з пластику

  • Міцна та надійна конструкція

  • Яскравий дизайн з вирізами у вигляді зірочок, виконаний в виразній колірній гамі.

Ви зможете самі легко зібрати набір з дитячого столика і стільчика, оскільки є детальна інструкція.

Захистіть меблі та стіни, забезпечуючи малюкам яскравий набір столів та стільців для веселої творчості.