Щорічно любителі якісного відпочинку вибирають оптимальні місця для проведення часу. Хтось незмінно їздить в одне й те ж місто, а хтось експериментує, вирушаючи в нові місця. Сьогодні курортні зони України дуже популярні як серед вітчизняних туристів, так і серед іноземців. Західна Україна багата лісами та парковими зонами, на її території знаходиться найцінніше - мінеральні води, що не мають аналогів в світі. Частково, це і є ключовою причиною популярності курортів Моршина, Трускавця й Східниці.

Які переваги можна отримати від відпочинку на курорті

Купуючи путівку в Моршин або інше курортне місто Західної України, ви отримуєте подвійні переваги. Насамперед вам забезпечений якісний відпочинок в одному з комфортних готельних комплексів країни. Номери більше нагадують царські апартаменти, виконані в європейському стилі. У фойє кращих готелів Східниці представлені справжні шедеври мистецтва: кришталеві світильники, картини на полотні та антикварні меблі. Кожен елемент інтер'єру ретельно продуманий і зроблений під замовлення. Для наочного прикладу на сайті https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/villas/ зібрані фотографії заміських будинків Трускавця.

Другою перевагою відпочинку на курорті є можливість оздоровитися. Численні клініко-діагностичні центри оснащені дорогою технікою, а в штат персоналу входять кращі лікарі країни. Будучи гостем СПА вілли Трускавця, ви зможете відвідувати медичний центр щодня. У базовий пакет послуг входить консультація лікаря, необхідні процедури та прийом мінеральних вод. Також до послуг СПА центру відносять лікувальні масажі, вуглекислі й трав'яні ванни, водні процедури для зміцнення та витягнення хребців і багато іншого. Що лікують в Моршині, ви дізнаєтеся на сторінці https://karpatykruiz.com.ua/morshyn/. Зверніть увагу, що ціни на курорт Моршин в 2020 році досить низькі, особливо в період міжсезоння.

Порівняння курортних зон

Не секрет, що найбільш популярною курортною зоною є Трускавець. Це найбільш організоване місто, в яке приїжджають гості зі країн СНД. На території міста розташовується понад 80 санаторіїв, готелів і заміських будинків. Санаторії Трускавця поділені на корпусу, де туристи відпочивають, їдять і проходять медичне лікування. Бювети мінеральних вод знаходяться безпосередньо на території комплексів, щоб гості в необхідний момент змогли прийняти свою порцію. Кращими пансіонатами вважаються "Міротель", "Шале Грааль" і "Ріксос Прикарпаття".

Не менш популярні вілли Трускавця - приватні будівлі з красивою прибудинковою територією. Найчастіше сюди приїжджають з метою відсторонитися від міста й насолодитися тишею. Ціни вілл Трускавця трохи нижче розцінок на повноцінні комплекси, проте варто враховувати й той факт, що лікувальних центрів тут немає. Медичну допомогу та консультацію лікарів гості отримують в кабінетах, що обладнані найбільш необхідною технікою.

Моршин - курорт, більш популярний серед туристів поважного віку. Містечко дуже тихе й компактне, тут небагато розваг, зате достатньо красивих місць. Нерідко саме сюди відправляються в йога-тури, весільні подорожі та партнерські зустрічі. Як і в будь-який курортній зоні, тут є пансіонати й санаторії, де лікують хронічні захворювання та проходять реабілітацію після операцій.

Східниця є унікальним місцем, де збереглися стародавні традиції та звичаї. Містечко вкрай мале, тому всі корінні жителі знають один одного. Околиці оточені щільними лісами, в яких проживають дикі тварини та птахи. На сторінці https://karpatykruiz.com.ua/shidnytsia/hotels/ представлений список санаторних комплексів, які працюють цілий рік. По приїзду в смт.Східниця, готелі здивують вас своїм класичним стилем. Але не поспішайте з висновками, адже всередині вас чекають приємні сюрпризи.

Вибирати місце для сімейного відпочинку слід обдумано з урахуванням всіх звичок і переваг. Комусь сподобаються світлі готелі Східниці з басейном і танцювальним залом, а хтось віддасть перевагу комплексам з кінотеатрами та боулінг-клубами.