Один з основних етапів організації бізнесу – вибір об'єкта для відкриття офісу, відділення, торгового залу або цеху. Можна орендувати комерційну нерухомість або, якщо бюджет дозволяє, зайнятися її будівництвом. Сучасні технології дозволяють швидко зводити об'єкти різної складності і економити в процесі. Довірити будівництво будівель важливо надійної компанії з хорошою репутацією. Звертайтеся в фірми, на рахунку яких є чимало успішно завершених проектів.

Вибираємо забудовника

Доручити будівництво будівель в Україні  можна багатьом компаніям. На зведенні комерційної нерухомості спеціалізується «Рать». У штаті працюють досвідчені фахівці, в розпорядженні яких сучасне обладнання. Можна доручити забудовнику зведення об'єктів наступного типу:

  • торгових комплексів;
  • логістичних центрів;
  • адміністративних установ;
  • біогазових станцій.

Не хочете вести будівництво з нуля? Можна викупити будівлю і реконструювати її. Компанія «Рать» готова взяти на себе всі турботи по реставрації об'єкта.

Можна замовити будівництво нерухомості під ключ або виконання фундаментальних робіт. За посиланням https://rat.net.ua/budivnictvo вдасться дізнатися докладніше про всі послуги компанії.

«Рать» використовує тільки сертифіковані матеріали для будівництва. Вони підбираються з урахуванням проекту, бюджету, побажань замовника.

Клієнт може надати свій проект або доручити його розробку фахівцям. На цьому етапі визначаються розмір, формат, зовнішній вигляд та багато інших деталей.

Кілька аргументів на користь будівництва будівлі

Оренда приміщень – зручна послуга для невеликих компаній. Наприклад, магазину, офісу чи салону. Масштабні об'єкти зазвичай зводяться з нуля. Це забезпечує наступні переваги:

  • можливість втілення унікального дизайнерського проекту;
  • повну відповідність будівлі специфіки бізнесу (вентиляція, розташування інженерних мереж, планування і т.д.);
  • можливість вибрати оптимальне місце для розміщення;
  • незалежність від орендодавця: не доведеться побоюватися несподіваного підвищення плати або продажу нерухомості, не потрібен дозвіл на ремонт або перепланування.

Хоча будівництво – досить витратний захід, воно може легко окупитися. По-перше, не доведеться регулярно платити орендодавцю. По-друге, можна здавати об'єкт для отримання прибутку. Ну і, нарешті, при бажанні вдасться продати його за більш значну вартість.