Модульнi будинки СимфонiяВсім відомі негаразди, які трапляються у сфері житлового будівництва. Люди інвестують всі свої збереження в нерухомість, а омріяну квартиру доводиться чекати роками. Забудовник за цей час може збанкрутувати, або виникають проблеми з дозвільною документацією. Готові будинки не можуть ввести в експлуатацію. Тому все популярнішим стає будівництво житла за каркасно-модульною технологією. Вона ще відома як канадська. Модульні житлові будинки не потребують вводу в експлуатацію, бо за українськими будівельними нормами вони вважаються тимчасовим житлом.     

Переваги каркасно-модульної технології в житловому будівництві

«Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла в Україні, успішно розвиває свою діяльність з 2007 року. Компанія заслужено являється лідером вітчизняного ринку мобільних будинків:

  • підприємство завжди може запропонувати готові модульні будинки різних серій;
  • вироблення будинку обраної серії триває не роки, а від 20 днів;
  • забезпечується доставлення та встановлення модульних конструкцій по всій країні;
  • мобільні (одномодульні) будинки зводяться на основі посиленого металевого цільнозвареного каркасу;
  • виробництво та збірка будинків організовано в критих ангарах підприємства, тому на виробничий процес не впливають погодні умови;
  • в будівництві використовуються сертифіковані матеріали, на модульні будинки виробник надає гарантію.  

Модульні будинки на будь-який смак

Компанія «Latem Homes» постійно вдосконалює процес виробництва, впроваджуючи інноваційні технології. Замовник може узгодити з архітектором всі нюанси майбутнього житла, щоб почуватися в ньому максимально комфортно. Можна скористатися готовими проектами, що розроблені спеціалістами підприємства. Вони пропонують потенціальним покупцям каркасно-модульні конструкції різних серій. Житлові модульні будинки серії "СИМФОНІЯ", як і будинки інших серій, можуть бути встановлені на будь-якій ділянці. Складність ландшафту не стане на заваді, бо гвинтові палі, на які спирається будівля, являються надійною опорою. Житлові модулі цієї серії з дахом, вкритим металочерепицею, та ззовні оздоблені вініловим сайдингом мають стильний сучасний вигляд. 
Якісне утеплення дозволяє використовувати будинки для постійного проживання. Після встановлення модульного будинку він готовий для зустрічі господарів.