За легендою, створення масла - це випадковість. Однак сучасні методи виробництва не випадкові, тому перед покупкою варто переконатись, що ви вибрали оригінальний, натуральний та якісний продукт. Оскільки виробники використовують різні хитрощі, може виявитись, що, вибираючи справжнє масло на полиці магазину, ви принесете додому продукт, схожий на нього.

Жир на вагу золота

Справжнє масло є похідною самого молока, і тому воно складається лише з молочного жиру. До його складу повинні входити пастеризовані вершки - підкислені у разі вершкового масла з вмістом жиру вище 82 відсотків або некислі у вершковому маслі з меншою жирністю. Є різні види вершкового масла - делікатесне, бутербродне, столове, вони мають різну кількість молочного жиру, але завжди менше 80 відсотків. Якісне вершкове масло тм Білозгар характеризується дуже ніжним і вершковим ароматом. Завдяки своїм властивостям, у порівнянні з іншими молочними продуктами, воно набагато здоровіше не тільки для людей з непереносимістю лактози, але і для людей похилого віку.

Запорукою чудового смаку є, звичайно, сировина, з якої масло виготовляють. Якщо масло походить з регіону, відомого своїм чистим довкіллям і пишною природою, а молоко закуповується лише у місцевих фермерів, ви можете бути впевнені, що його смак значно перевершить смак інших конкурентів на ринку.

Вершкове масло або продукт схожий на нього?

Вершкове масло, як відносно дорогий продукт для виробництва, характеризується також ціною, прямо пропорційною його якості. Як результат, багато виробників намагаються ввести споживача в оману, збагачуючи упаковку акуратними формулами, покликаними приховати той факт, що вміст може і схожий на масло, але це, звичайно, не так. Щоб не потрапити на подібні хитрощі, не обманюйтесь самою упаковкою.

Навіть якщо на упаковці вказано 82 відсотки, варто перевірити, чи справді це стосується вмісту молочного жиру в продукті. Термін зберігання також можна використовувати як ознаку якості. Справжнє вершкове масло не може зберігатися більше 40 днів, тому термін придатності кількох місяців є ознакою того, що продукт не є корисним вершковим маслом.

Справжнє масло, попри високу калорійність, також містить цінні для здоров’я речовини - легкозасвоюваний тваринний жир, вітаміни A, D, E, білок та кальцій. Також масло містить лінолеву кислоту, яка вважається сполукою з протираковими властивостями.

Слід пам’ятати, що поживні речовини, що містяться в природних продуктах, засвоюються краще на відміну від речовин, доданих у технологічному процесі. Якщо вершкове масло повністю виготовлене з натуральних компонентів, це безпечна і, разом з тим, надзвичайно апетитна добавка до вашого щоденного раціону.