Хотіли б здивувати дівчину букетом квітів на першому побаченні, але відчуваєте, що не зовсім розумієте, які квіти вибрати? В якості альтернативи, можливо, ви плануєте відправити їй в офіс квіткову композицію до Дня святого Валентина, але не знаєте, чи доречно буде надіслати букет червоних троянд? У будь-якому випадку ви задаєте собі питання: «Які квіти найбільше подобаються жінкам?».

Гарна новина полягає в тому, що більшості дівчат подобаються практично будь-які квіти. Очевидно, на вашому побаченні не буде особливої ​​різниці між трояндами і тюльпанами, особливо тому, що, як то кажуть, квіти це гарна думка само собою.

Подарувати квіти, безумовно, хороша річ. А покупка квітів для особливої ​​жінки - прекрасна справа. Але чи легка справа? Насправді ні. Існує так багато квітів і композицій, що важко зрозуміти, з чого почати. При покупці букету квітів варто враховувати індивідуальні уподобання одержувача. Ми підготували різні варіанти цікавих букетів для жінок за посиланням family-flowers.com.ua/product-category/bukety/buket-dlya-zhinok/

Квіти коханій жінці

Найголосніше пристрасть символізують червоні квіти. Для тих, хто хотів би в повній мірі відкрити свої романтичні почуття, варто звернути увагу саме на червоні троянди. Втім, їх завжди можна розбавити іншими квітами. Крім того, на інший колір або інші квіти також варто звернути увагу, якщо ви постійно дарували одні й ті ж квіти, а зараз хочете трішки урізноманітнити ситуацію.

А повністю змінити букет можна, змішавши якісь незвичайні квіти в яскравому і привабливому букеті.

Рожева альстромерія символізує відданість, а рожеві лілії символізують процвітання. Крім того, у півоній високий коефіцієнт романтики, вони вважаються ознакою успіху і щасливого шлюбу.

Тим, хто не може визначитися, варто звернути увагу на змішані букети. Кілька червоних троянд вкажуть на явний інтерес, але не перестарайтеся. Помаранчеві троянди також означають бажання, а поєднання помаранчевих, персикових і білих троянд буде надзвичайно вишуканим. Несподіваним рішенням, яке також може здивувати, стане орхідея.

Квіти подрузі або колезі

Кожен колір символізує щось своє. Жовтий, на відміну від червоного, більше підходить для підкреслення свого дружнього теплого ставлення. З жовтих троянд або тюльпанів виходять чудові букети, які дарують радість і підбадьорують. Соняшники - теж вірний спосіб поліпшити чийсь день.

Ромашки і фрезії є універсальним рішенням, скориставшись яким можна підкреслити дружбу. Букет з цих квітів допоможе також висловити своє тепле ставлення до доброї знайомої або сестри. Втім, їх можна сміливо комбінувати з тими ж трояндами, і напевно жодна дівчина не буде проти такого рішення.

Ці рекомендації також ідеально підходять для першого побачення і вписуються в рамки нового знайомства. Після того, як ви запросили дівчину на побачення і спланували, куди піти, простий букет стане прекрасним жестом. До букету обов'язково варто додати листівку з декількома теплими словами.

Вибір квітів можна довірити фахівцям. Саме такі майстри своєї справи працюють в компанії https://family-flowers.com.ua/, і вони з радістю допоможуть підібрати рішення для будь-якого випадку.