У зв'язку із зростанням споживачів електричної енергії та низькими темпами модернізації електричних мереж, останнім часом спостерігається значне відхилення від норми величини напруги, що приходить до споживачів. Для нормалізації цього параметра в приватному порядку, використовують стабілізатори напруги Елекс.
Вигідно придбати стабілізатор Елекс вам допоможе посилання тут!
Елекс стабілізатор напруги - це пристрій, призначений для автоматичного регулювання (нормалізації) мережевої напруги. Говорячи про побутові стабілізатори напруги, маються на увазі пристрої, що регулюють напругу в однофазних і трифазних електричних мережах. Вони автоматично підтримують напругу для живлення навантаження на рівні 220 і 380 Вольт відповідно.
Якщо ви бажаєте купити стабілізатор Елекс, то вам варто ознайомитися з пропозицією, наприклад, тут!
Комерційна вигода від встановлення стабілізатора напруги
Ні для кого не секрет, що характеристики вітчизняних електромереж, останнім часом, залишають бажати кращого. Також, очевидний приріст споживачів електроенергії. По частині вигоди від установки стабілізатора напруги, варто відзначити кілька фактів:
- більшість техніки при неякісній напрузі не функціонує належним чином, виходить з ладу протягом деякого часу або виходить з ладу відразу при включенні. Вигода очевидна - установка стабілізатора запобігає ремонт і покупку нового обладнання.
- при зниженій напрузі для досягнення номінальної потужності устаткування доводиться споживати більше струму з мережі. При цьому збільшується витрата електроенергії і, як наслідок, збільшуються грошові витрати на оплату. Вигода на обличчя.
Наступного факт випливає з попереднього: при підвищенні струму при зниженій напрузі починають нагріватися дроти, що тягне за собою дуже серйозні наслідки, аж до пожежі! Вигода очевидна.
- навіть при наявності на даний момент нормального напруги в мережі, ніхто не застрахований від раптових імпульсів в мережі (наприклад від блискавки) або помилки персоналу, що обслуговує електромережі.
Як підібрати стабілізатор?
Можливі два варіанти установки стабілізатора:
- на захист конкретного едічного обладнання.
- на захист комплексного об'єкта (наприклад заміський будинок, квартира, підприємство)
У першому випадку все гранично просто. Необхідно знати потужність навантаження і (як скаче напруга) діапазон вхідної напруги. Після підбору необхідного в даному випадку стабілізатора напруги, підключаємо його до мережі (за допомогою вилки або за допомогою кабелю) і підключаємо до нього навантаження (в розетку або до клемної колодки).