Існує безліч фірм по эвакуаторам в різних містах України, існують різні ціни і різні умови роботи, але принцип і ключові параметри залишаються незмінними.

Проаналізувавши відгуки топових фірм по евакуаторам в нашій столиці Києв ми звернули увагу на одну з топових фірм "EVAKUATOR24.KIEV.UA" На даний момент фірма має 144 позитивних незалежних відгуків від Google, варто зауважити що дані відгуки неможливо модерувати власником, вони максимально незалежні і розміщуються на сервісі Google. Це суттєвий показник якості послуг, і фірма гідна того щоб брати приклад роботи у неї.

Специфіка тарифікації робіт по Києву трохи відрізняється від передмістя тому розглянемо специфіку надання послуг по эвакуаторам на прикладі найближчого передмістя Києва, а саме евакуатор Боярка https://evakuator24.kiev.ua/evakuator-boyarka/ на офіційному сайті ви компанії ви можете ви можете подивитися більш детальну інформацію про специфіку роботи і про те  скільки треба чекати эвакуатор, як рахується тариф та інші важливі питання. А зараз відзначимо основні поради надання якісної послуги евакуаторів від компанії "EVAKUATOR24.KIEV.UA"

Чому не Київ скажете ви, справа в тому що в передмістя такий як Боярка подати евакуатор набагато складніше і впорається швидко з таким завданням може тільки компанія з добре збудованої інфраструктурою автопарку.

 

1) Час подачі евакуатора навіть в передмістя не повинно перевищувати 30 хвилин. Рівномірний розподіл евакуаторів дозволяє подати евакуатор навіть в передмістя протягом 30 хвилин, це показник грамотного планування розміщення евакуаторів;    

 

2) Ціна на послуги повинна бути прозорою і зрозумілою клієнтові. Оператор після того як ви повідомите йому марку вашого авто, ступінь пошкодження авто, і кінцевий пункт куди треба вести ваше авто, повинен розрахувати для вас точний тариф. Цей тариф повинен формуватися за такими параметрами. (Вага автомобіля, чи є в автомобілі несправне управління або заблоковані колеса, і дистанція в кілометрах). Вам як клієнтові стане все зрозуміло і у вас не виникне зайвих питань;    

 

3) Дотримуватися обіцяного тарифу і часу подачі. Поважаюча себе фірма завжди буде говорити вам актуальну інформацію та повідомляє вам зайнятий эвакуатор в вашому районі чи ні, і не скаже вам що евакуатор буде поданий через 20 хвилин а приїде він насправді через годину. Порядність роботи це один з основних параметрів.    

 

4) Цілодобова робота. Це повинно бути обов'язковим в даній сфері, цілодобова робота без вихідних, це показник якості фірми.    

Якщо ви будете вибирати компанію евакуаторів за даними параметрами, ви не помилитеся і завжди отримаєте якісну послугу евакуаторів.