Роликовий підшипник – це деталь, яка використовується в машинобудуванні для зведення до мінімуму сили тертя  шляхом обмеження контакту між обертовими частинами механізму.

Такий підшипник складається з роликів, сепараторів і кілець. Кожен з цих елементів займає особливе місце в конструкції всього підшипника і виконує в ньому специфічні функції. Прокатні елементи розташовані між кільцями, а фіксована відстань між ними забезпечується  сепаратором, який їх утримує. Підшипник кочення також має дві доріжки кочення - основну і допоміжну. 

Перша направляє навантаження в основному напрямку руху кільця, в той час як допоміжні доріжки кочення знижують тиск важких предметів, що діють в зворотному напрямку. 

Класифікація роликових підшипників заснована на базі:

⦁    виготовлення деталей прокату,
⦁    кількість рядів прокатних деталей,
⦁    кута спрацювання підшипника,
⦁    нахилу кільця.

Кількість рядів підшипників обирається відповідно до необхідної потужності. Несуча здатність виражається як у стані спокою, так і в динамічному значенні. Там, де однорядні підшипники занадто слабкі, ми використовуємо дворядні підшипники. Вони забезпечують більшу надійність і не набагато ширше своїх однорядних аналогів. Аналогічним чином, ми будемо використовувати багаторядні підшипники для ще більш високих навантажень, для яких дворядний підшипник був би недостатнім.

Робочий кут підшипника - це кут між точкою дотику тіл кочення з доріжкою кочення і прямою лінією, перпендикулярній осі підшипника. Існує відмінність між радіальними кутами (в радіальних підшипниках), для яких кут більше або дорівнює нулю і в той же час менш 45 градусів. З іншого боку, упорні кути (радіально-упорні) знаходяться в діапазоні значень, які дорівнюють або перевищують 45 градусів і менше прямого кута. Радіально-упорні підшипники - це тип радіальних підшипників, додатково підтримуваних наполегливими підшипниками.

В нас, ви отримаєте продукт безпосередньо від виробника, що забезпечує його оригінальність і гарантує довговічність, яка в рази, а іноді в десятки разів перевищує термін служби більш дешевих варіантів, відповідно виробничі лінії працюють без простоїв, не потрібно витрачати і оплачувати час фахівців ремонтної служби - все виконується відповідно до визначеного Вами плану!