На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин. 

Кожному курцеві знайома ситуація, коли немає можливості отримати насичення нікотином. Таке бажання може виникнути під час важливої розмови, робочої наради, посиденьок з друзями, коли не хочеш відволікатися або занадто захоплений дискусією. Перебування далеко від зони для курців і навіть поїздка в поїзді\на літаку не дають можливості для нікотинової стимуляції. Що робити в цьому випадку і які сучасні розробки допоможуть у розв'язанні проблеми курців — розповімо в нашій статті.

Споживання нікотину без куріння

Міжнародна компанія “Бритіш Американ Тобакко” (British American Tobacco) пропонує повнолітнім споживачам нікотину альтернативний спосіб нікотинової стимуляції. Це — паучі без тютюну VELO.

Продукт є новинкою на українському ринку, але вже давно зарекомендував себе у скандинавських країнах — його активно використовують, зокрема, у Швеції і Данії.

Суть споживання VELO — отримання нікотину без куріння. Невеликий пауч розміщується в роті (між яснами і верхньою губою), а саме насичення відбувається через всмоктування нікотину у кров. Плюси такого виду стимуляції очевидні:

  • під час процесу не відбувається утворення попелу;
  • відсутній дим, який часто дратує оточення;
  • немає яскраво вираженого неприємного запаху тютюну;
  • продукт не забарвлює зуби;
  • немає обмежень у місці споживання.

Із чого складається пауч VELO

Як вже згадувалося, продукт не містить тютюну. Замість цього в ньому присутній нікотин, сіль, вода й ароматизатор. На вибір споживачів представлені кілька смаків і ступенів міцності. https://go-velo.com.ua/collections 

Оскільки під час сеансу нікотинової стимуляції людина ніяк не впливає на оточення — VELO не має жодних обмежень щодо місця використання. Це можна робити в офісі, під час важливої наради, в компанії друзів або в салоні літака. Присутність пауча залишається непомітною, він не заважає підтримувати бесіду і не вимагає пошуку затишного куточку для усамітнення.

Сам процес нікотинової стимуляції виглядає просто і не вимагає особливих навичок:

1. Дістаньте пауч із круглої упаковки;

2. Розташуйте його між губою і верхніми яснами;

3. Ви відчуєте легке поколювання— це означає, що почався процес вивільнення нікотину. Незабаром дискомфорт зникне;

4. Тримайте пауч від 10 до 30 хвилин;

5. Використаний продукт можна утилізувати за допомогою спеціального відсіку, розташованого у верхній частині банки.

Незважаючи на міцність сигарет, які використовував споживач, почати знайомство з VELO рекомендується з першого або другого рівня міцності, поступово збільшуючи його за потреби.