А ви знали, що красиві чашки або горнятка - це найчастіший подарунок для найрідніших та коханих? Так, саме їм віддають переваги, коли хочуть зробити не просто приємний сюрприз, а й корисний, різноплановий, незвичайний і «теплий». І, до речі, з горнятками обіймаються частіше, ніж з людьми. Тому, якщо хочете подарувати комусь близькому або не дуже щирі обійми, чашка - це те, що потрібно. Керамічна з малюнком, порцелянова з написом, скляна з візерунком, термо з металевою основою, комбінована для кави або романтична з квіточками для чаю, стильна чорна або біла. Будь-яка з них - це відмінний подарунок не тільки близьким, а й собі. Тим більше ціна її на рідкість доступна, навіть якщо врахувати, що виробляють її імениті світові бренди. Якщо ви вже готові перейти до вибору і ставите тільки одне питання: «Яку чашку купити?», То наступна інформація буде для вас корисною.


Яка вона, чашка для чаю, кави та гарячих напоїв, від кращих європейських компаній?

  • Katie Alice - душевний Прованс від молодого англійського дизайнера. В її колекції є як порцелянові шедеври, так і керамічні горнятка з традиційним декором. Впізнавана палітра фарб і прості візерунки, роблять цю продукцію вкрай популярною на світовому ринку. Колекція в стилі англійського саду дуже примітна, оскільки уособлює собою ту саму традиційну чайну церемонію, найбільш важливу частину англійських звичаїв. Це великий плюс бренду, що весь посуд розділений на колекції по стилю, а для подарунка можна вибрати цілий набір в красивому упакуванню. Також, окремо можна замовити чашку з блюдцем, якщо хочете зробити подарунок для себе «за недорого».
  • La Rochere - все гранично прозоро і по-французьки вишукано. Для тих, хто вважає за краще спостерігати за процесом заварювання чаю, скляна чашка буде просто знахідкою. Дивитися на чаїнки, які поступово насичують гарячий напій своїм смаком і ароматом - це те саме що медитація. Діє заспокійливо та умиротворено. Скляна мануфактура La Rochere заснована ще в далекому 1475 році, а її продукція і донині залишається однією з найбільш купованих у світі. Її цінують за небувалу для такого тендітного матеріалу міцність, красу моделей і справжню французьку грацію. З такою чашкою, можна непомітно побувати в Парижі в розпал робочого дня.
  • Dunoon - порцелянові чашки з самого серця Англії, міста Стаффордшир. Англійці стверджують, що буквально у кожного з них, вдома або на роботі стоїть така чашка. І це не дивно, беручи до уваги, що в бренду Dunoon успішно поєднується затишна класика і сучасні технології нанесення барвистого малюнка. Кольорові картини на чашках - це окрема тема для захоплення, адже такого широкого спектра візерунків, малюнків, ви більше ніде не знайдете. Географія, біологія, Лондон, репродукції знаменитих картин, пейзажі, квіти, рецепти, велосипеди, футбол і просто традиційна шотландська клітка - все це ви знайдете на чашках Dunoon.
  • La Cafetiere - строгий мінімалізм форми та кольору. Для тих хто вважає за краще новомодний стиль лофт - ця кружка стане справжньою знахідкою. Можна вибрати традиційну матову поверхню кераміки або контраст матеріалів з нержавіючої сталі й скла. Хромований верх прекрасно відтіняє гарячий напій всередині. У колекції є навіть термогорнятко без ручки. Можете не турбуватися, шляхом продуманості «конструкції», ви ніколи не обпалите руки, скільки б окропу ви в неї не налили. До того ж «обніматися» з нею одне задоволення, адже така чашка довго зберігає комфортне тепло, а оксамитова поверхня приносить неповторні тактильні відчуття.
  • Easy Life - жити легко. Провідний італійський бренд вважає за краще використовувати для своєї продукції тільки тонкостінний порцелян і оригінальну подачу в ретро-стилі. Їх чашки для чаю схожі на посуд, з якої цілком можуть пити представники династії Грімальді або клану Борджія, настільки по-королівськи вони виглядають. Але водночас, серед моделей цього бренду можна знайти незвичайну кавову чашку для еспресо з колоритом затишної Нью-йоркської кав'ярні або кухоль з репродукцією «Зоряної ночі» Ван Гога. Італійці ще раз підтверджують свою назву, випускаючи продукцію, з якою хочеться жити собі на радість.

Прислухайтеся до себе і зробіть вибір серцем. Тоді ви зможете отримувати задоволення від кожного ковтка ароматного чаю або запашної кави. Неважливо, який напій ви хочете пити вранці, протягом дня, а якому віддаєте перевагу коротати вечори. Головне, робити це в задоволення і тільки з якісного посуду.