Домашня сонячна електростанція, тобто сес під ключ, - це інноваційне рішення, яке орієнтоване на індивідуальних споживачів, що хочуть зменшити витрати на житло та внести свій вклад у захист навколишнього середовища.

Власна електростанція у вигляді фотоелектричної установки гарантує енергетичну незалежність. На практиці це означає зменшення рахунків за енергію до 95%. Хто може стати власником домашньої сонячної електростанції? Кожен власник односімейного будинку. Важливо, що це може бути існуючий об’єкт або такий, який знаходиться лише на стадії будівництва або проектування. 

Фотоелектричні елементи для односімейних будинків - переваги сонячної електростанції вдома

Сонячна електростанція базується на природних та відновлюваних екологічних ресурсах. Сонячна енергія використовується для виробництва електроенергії, а весь механізм і робота фотоелектричних установок не спричиняє змін у навколишньому середовищі. Крім того, це вигідне рішення у фінансовому плані. Фотоелектрична установка для дому - це інвестиція, яка не тільки швидко окупається через кілька років, але й починає приносити лише прибуток у вигляді безкоштовної енергії. Правильно підібрані фотоелектричні елементи можуть гарантувати покриття побутових потреб у електроенергії.

Які переваги мати власна домашня сонячна електростанція?

Фотоелектрична установка вдома - це вигідне рішення, яке гарантує:

  • енергетичну незалежність домогосподарства,
  • зменшення енергетичних витрат приблизно на 95%,
  • можливість покриття енергетичних потреб домогосподарства до 100%,
  • внесок у захист навколишнього середовища,
  • престиж,
  • незалежність домогосподарства від зміни цін на енергію.

Енергія, що виробляється кожною фотоелектричною установкою, а також споживається домогосподарством, тарифікується щорічно. Завдяки цьому зникає необхідність купувати додаткову електроенергію з мережі в зимові місяці. Фотоелектрика для будинків дозволяє забезпечити вас комфортом та енергетичною незалежністю. Це означає, що ви не відчуєте зростання цін на електроенергію. Ще однією перевагою домашньої сонячної електростанції є те, що споживачам не потрібно пристосовувати споживання енергії до тарифів на ніч та вихідні.

Вкладаючи гроші у власну сонячну електростанцію, ви можете гарантувати енергетичну та фінансову незалежність. За офіційною інформацією, ціни на електроенергію будуть мати тенденцію до зростання в найближчі роки.