Ви плануєте виїзд за кордон і Вам потрібен терміновий переклад документів? Не варто лаяти себе за те, що в школі недостатньо добре вчили іноземну мову. Сьогодні немає ніякої необхідності займатися таким відповідальною і важкою справою самостійно, якщо можна звернутися за допомогою до професіоналів. Наше бюро перекладів у Львові в максимально короткі терміни виконає ваше замовлення. Ми перекладаємо тексти і документи будь-якого рівня складності на більш, ніж 50 іноземних мов. Вартість наших послуг набагато вигідніше, ніж у конкурентів.

Бюро перекладів у Львові

Коли мова йде про переклад на іноземну мову офіційних паперів для подальшого виїзду за кордон, необхідно враховувати безліч різних нюансів в їх оформленні, якими може володіти тільки кваліфікований фахівець. Наприклад, потрібен звичайний переклад або з нотаріальним засвідченням? Це особливо важливо, коли справа стосується перекладу державних документів.

Наше бюро перекладів у Львові пропонує клієнтам повний комплекс послуг, включаючи не тільки переклад, а й легалізацію. Наші фахівці допоможуть вам оформити нотаріальний переклад (із засвідченням у нотаріуса), а також в разі необхідності поставити апостиль. Ходіння по кабінетах офіційних структур і іншу рутинну роботу ми повністю беремо на себе.

Завдяки наявності власної мережі філій в різних регіонах України, послуги нашого бюро перекладів сьогодні доступні в багатьох великих містах - обласних центрах. Наші клієнти - це не тільки приватні особи, а й різні компанії, а також організації, співпраця з якими вже давно перетворилося на довгострокове і надійне партнерство, перевірене часом і конкретними справами.

Чому звертаються саме до нас?

Тому що у нас працюють не просто перекладачі, а грамотні редактори, коректори, служба технічної допомоги, консультанти. Все це дозволяє нам виконувати роботу на найвищому рівні і враховувати всі тонкощі і нюанси в роботі з документацією. Завдяки цьому, наші клієнти можуть відчувати себе за кордоном впевнено і точно знати, що переклад їх документів виконано грамотно, з урахуванням всіх міжнародних вимог і стандартів (нотаріальне засвідчення, апостиль, легалізація - рішення цих задач ми беремо на себе).

Також ми займаємося перекладом на іноземні мови текстів різної тематики і різного рівня складності. Ще один вид діяльності, в якому наші послуги будуть вам корисні - локалізація сайтів різних компаній, а також приватних осіб. Гарантуючи високу якість результату, ми зберігаємо вартість послуг, що надаються на доступному рівні.

Зробити замовлення і прорахувати попередню вартість ви можете зручним для себе способом: по телефону або відправивши заявку на електронну адресу, зазначену на нашому сайті. Наші фахівці-консультанти зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на всі запитання. Будемо раді бачити вас в числі наших замовників. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.