5ed4b016d141b.jpg

Якщо компанія шукає нового співробітника, то, як правило, у неї є кілька варіантів розвитку подій.

  1. На невеликих підприємствах, з маленьким штатом, керівники підрозділів підбирають кадри самостійно, поклавши частину технічної роботи на офіс-менеджера. Мінус цього способу - в витрачений час, що є в розпорядженні не кожен керівник. А також повна відсутність гарантії позитивного результату.
  2. Деякі компанії вважають за краще співробітництво з рекрутинговими агентствами, які займаються пошуком, супроводом і навіть навчанням персоналу. У числі таких VIP HR : https://viphr.com.ua/ .
  3. У великих компаніях часто є штатні рекрутери і hr-фахівці. Що з одного боку зручно, а з іншого - навантаження на штатних кадровиків виходить нераціональна. Що з цього виходить? Бувають періоди повних авралів, в яких штатним рекрутерам досить складно зосередитися. А як відомо, завдання по підбору персоналу вимагає високого ступеня концентрації та повного занурення. Особливо, якщо мова про вузьких фахівців.

Проте багато власників бізнесу наймають штатних рекрутерів. На перший погляд - хороший варіант. Однак не завжди доцільний. Якщо на підприємстві немає плинності кадрів, то після закриття вакансії деякі директори починають покладати на фахівця непрофільні завдання. Звичайно, такий підхід не подобається професійним хедхантера, тому рано чи пізно вони звільняються. Менш кваліфіковані рекрутери, можливо, погодяться на такі умови, але чи принесуть їх пошуки результат? Очевидно, що такої гарантії немає.

В такому випадку ефективним і перевіреним способом буде звернення в компанію з підбору персоналу Віп Ейчар.

Чому варто співпрацювати з VIP HR ?

Якщо ви шукаєте вузькопрофільного фахівця, надійного співробітника, то тільки професіонал зможе гарантувати результат. Рекрутери з агентства VIP HR :

  • приходять на допомогу тоді, коли вона дійсно потрібна;
  • завжди володіють гарячої базою профільних фахівців;
  • до кінця несуть відповідальність за поставленому завданню, поки новий співробітник благополучно не пройде процес адаптації;
  • у разі необхідності надають підтримку новим кадрам в перший час роботи;
  • проводять навчання керівників і рядових співробітників;
  • закривають вакансії оперативно і в обумовлений термін.

При співпраці з рекрутинговим агентством ВіпЕйчар, ви платите за результат, а не за просіженние годинник рекрутерів в офісі. Звертайтеся, агентство VIP HR підбере персонал і для вас.