Які переваги має вивчення іноземної мови дітьми? Чому вам слід почати вивчення мови якомога раніше.

1. Можливість спілкуватися з великою кількістю людей

Коли ви можете розмовляти з людьми на їх рідній мові, ви поглиблюєте стосунки та взаєморозуміння. Якщо ви почнете вивчати іноземну мову в дитинстві, у вас попереду ціле життя, щоб пожинати плоди міжкультурної дружби, ширших можливостей кар'єрного зростання, захоплюючих подорожей й глибшого розуміння того, як інші бачать світ. Школа англійської мови cambridge-club.kiev.ua пропонує курси вивчення мови для дітей та дорослих.


2.
Краща робота мозку

Дослідження показали, що двомовні краще справляються з багатозадачністю та увагою, чим одномовні. Гіпотеза полягає в тому, що прагнення постійно вибирати правильну мову в потрібний час забезпечує "розумову гімнастику" для двомовних, що дає їм додаткову практику уваги.
Ці переваги проявляються дуже рано - недавні дослідження показують, що мозок немовлят у віці до одного року, які знайомляться з декількома мовами, демонструє різні когнітивні моделі в порівнянні з мозком дітей в одномовному середовищі. Тому деякі дослідники стверджують, що кращий спосіб зробити дітей розумніше - це навчити їх говорити декілько
ма мовами, поки вони ще маленькі.


3.
Розвиток у дітей навичок володіння рідною мовою

Багато років тому люди вважали, що вивчення другої мови може збити дитину з пантелику. Дослідження показують, що діти, що вивчають іноземну мову, краще вчаться на своїй рідній мові. Діти, що вивчають другу мову, починають читати раніше, і ця перевага тим більше, чим раніше вони знайомляться з другою мовою.


4. Дітям легше учити іноземні мови

Усі ми чули популярний термін "губки", які легко вбирають лінгвістичні знання. Дослідження показують, що є "критичний період" для засвоєння мови, коли мозок готовий вчитися. Виявляється, після статевого дозрівання здатність вивчити другу мову обмежена.


5. Межкультурність

Оскільки 7 мільярдів чоловік живуть на єдиній відомій населеній планеті у Всесвіті, важливо, щоб ми ладнали один з одним. Хороше спілкування є ключовим моментом. Ладнати набагато простіше, коли ми розуміємо мови один одного.
Але вивчення іноземної мови приносить з собою більше. Мова
та культура настільки взаємозв'язані, що вивчення іноземної мови сприяє взаєморозумінню між культурами й дає глибоке розуміння того, як інші люди бачать світ. Лінгвістичний релятивізм припускає, що наше сприйняття світу визначається мовою, яку ми використовуємо. Дослідження навіть показали, що одна і та ж людина може давати різні відповіді на питання залежно від мови, на якій їх задали.