Брендування автомобілів – надзвичайно популярне явище в наші дні, адже такий формат подачі інформації давно довів його гарний потенціал. Реклама на авто сьогодні присутня на вулицях великих міст та маленьких містечок: вона розміщена на корпоративному транспорті і автобусах з пасажирських перевезень, на невеликих авто та маршрутках. Якщо ви хочете швидко та недорого підвищити впізнаваність вашого бренду звертайтесь до “Промоекспрес” для безкоштовної консультації.

реклама на авто львів

Дизайн реклами на авто: основні вимоги

Над розробкою макету майбутнього брендування працює група дизайнерів РК “Промоекспрес”. Однією з основних вимог при створення майбутнього зображення — оригінальність та лаконічність. Всі наклейки на авто відрізняються по оформленню та інформативності, що зумовлено певним підходом з боку дизайнерів. 

Питання оформлення автомобілів передбачає дотримання певних нюансів в створенні дизайну, а саме:

під час вибору кольорової палітри необхідно, щоб комерційна пропозиція ідеально гармоніювала з загальним фоном кузова;

  • інформаційні надписи та декоративні малюнки не мають повторювати знаки оперативних служб;
  • наклейки на авто реклама повинні мати правильний формат – інакше після друкування на плівці вони будуть нечіткими;
  • коректно вибрана кольорова гамма – щоб контент без особливих труднощів міг розпізнаватися цільовою аудиторією;
  • малюнки і текстовий сегмент не повинні перебувати близько один біля одного.

Приклад дизайну реклами на автомобілі:

Реклама на авто


Результат брендування автомобіля для ПП “Візит”

наклейки на авто реклама

Скільки служить реклама на авто?

Реклама на авто Львів – ця послуга дуже популярна в місті та по всій Україні, адже, окрім ефективності в дії та зручності в нанесенні, вона також передбачає інші позитивні властивості. Перш за все – нанесення плівки на поверхню капота чи кузова машини забезпечує транспортному засобу чудовий захист від впливу зовнішнього середовища.

В місцях їх фіксації не буде спостерігатися подряпин, сколів та вм’ятин. До того ж – сам термін дії таких плівок досить великий – від 3 до 5 років. А це значить, що зробивши рекламу якісно один раз, власник автомобіля зможе експлуатувати її досить довго. Ще однією, не менш важливою перевагою можна вважати відсутність необхідності оформлення документів. Бо реклама на авто дозвіл не передбачає.

Як розмістити рекламу на авто і скільки це коштує?

Здавалося б, що процес поклейки плівки на машину не викликає особливих труднощів – головне обрати якісні матеріали. Проте цю справу варто доручити виконувати справжнім спеціалістам своєї справи. У РК “Промоекспрес” поклейкою реклами на авто займаються професійні художники-оформлювачі, які дотримуються всіх технологічних вимог розміщення реклами. Наприклад, уклон реклама на авто свого часу була зроблена саме такими спеціалістами.

уклон реклама на авто

Якщо ж говорити про вартість цієї послуги, то вона значно менша у порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами, і обговорюється в кожному окремому випадку індивідуально.

Якщо вас цікавить реклама на авто ціна Львів – звертайтеся до спеціалістів нашої компанії, де ви отримаєте детальну інформацію.

Наш сайт: https://promoexpress.com.ua/