І недарма, адже вживання корисних продуктів у правильній кількості – це ключ до здоров’я та довгоріччя. Насіння коноплі для їжі стало одним із недавніх відкриттів учених, які одразу занесли їх до розділу суперфудів завдяки наявності поживних елементів у великій кількості.

Що таке насіння Hemp

Конопляне насіння виробляють з рослини Cannabis. Проте, на відміну від суцвіть, плоди не мають психотропного впливу на нервову систему, їм притаманний приємний смак, вони несуть велику користь організму. Для виробництва продукту застосовується ненаркотичний сорт рослини, який офіційно дозволено культивувати в Україні.

Під час вирощування продукту не використовуються пестициди, тому що насіння саме собою стійке до поїдання комахами. Це означає, що рослина не потребує додаткового очищення і виключає ризик потрапляння отрути до організму.

Насіння конопель по праву заслуговує бути віднесеними до розділу суперфудів, тому що є справді унікальними за своїм хімічним складом і поживною цінністю.

Може бути цікаво:

Антиоксидантний вплив насіння Hemp

Дієтологи рекомендують використовувати суперфуди усім, хто веде активний образ життя, а також вегетаріанцям.

Висока концентрація антиоксидантів перешкоджає розповсюдженню оксидативного стресу і розвитку пухлинних захворювань. Насіння містить десять амінокислот

Окрім амінокислот та антиоксидантів, насіння hemp вміщує найбільшу концентрацію білку серед рослинної їжі – 33%. Це майже удвічі більше за нут та шпинат. Високий вміст білку, який майже повністю засвоюється, допомагає людям, що відмовилися від м’яса, підтримувати рівень надходження протеїну.

Ефекти від додавання суперфуду до щоденного раціону:

  • підвищення опірності організму до інфекцій, зміцнення імунітету;
  • зниження рівня холестерину у крові, попередження розвитку атеросклерозу;
  • ноотропна дія на мозок: покращення пам’яті, уваги та зору;
  • відновлення гормонального балансу, зменшення ризику дизфункції чоловічої статевої системи;
  • пришвидшення росту волосся, укріплення нігтів та покращення стану шкіри.

Ми тільки нещодавно познайомились з новим суперфудом – насінням Hemp, а вже повною мірою відчули його користь та покращення стану організму.

Застереження до вживання насіння

Очищене насіння конопель можна вживати усім без винятку, навіть маленьким дітям. Але уважно дотримуйтесь режиму дозування, щоб попередити надмірне надходження мікроелементів до організму.

Також обов’язково перевірте харчову добавку на індивідуальну непереносимість, і в разі появи алергічної реакції відмовтеся від вживання.

Вживайте добавки правильно та покращуйте стан свого організму!