Один з найвідоміших бальнеологічних курортів України, Моршин, радо приймає гостей на лікування, відпочинок та навіть з робочими поїздками. Лише уявіть цей чарівний край з густими лісами, кришталево чистим озером, неймовірними краєвидами на гори та унікальними лікувальними джерелами.

Саме завдяки мінеральним джерелам курорт Моршин став відомим далеко за межами нашої країни наприкінці 19 століття, та лишається таким до сьогодні. Змінюється лише умови проживання, харчування та інфраструктура, а гірське повітря та мінеральні води лишаються такими ж цілющими, як і декілька століть тому.

Приїхавши на курорт Моршин неможливо не зарядитися гарними емоціями та міцним імунітетом, адже все спонукає до цього. Тому швиденько бронюйте путівки на сайті Євсей-Гермес, аби вдихнути на повну чисте гірське повітря, потішити очі неймовірно красивими пейзажами та підправити здоров’я.

Особливості курорту Моршин

Це невеличкий курорт, проте дуже красивий та зручний. Санаторії розташовані окремо від міста, що так подобається відпочиваючим.

Курорт Моршин потопає у зелені. В парковій зоні багато скульптур, зон відпочинку. Тут є де прогулятися та розважитися.

Де знаходиться курорт Моршин. Як доїхати

Розташований курорт Моршин посеред гірського хребта. Саме тому тут м’які кліматичні умови та особливі ландшафти. Лікування та відпочинок тут доступні цілий рік, проте для аеро- геліотерапії краще підходять літні та осінні місяці.

У міста дуже зручне транспортне сполучення: до Львова всього 82 км, до Трускавця – 50, а до Івано-Франківська – 100. До того ж, є залізнична станція та автовокзал. Тому зручно їхати як на власному автомобілі, так залізничним транспортом або автобусом.

Інфраструктура

Туристи, окрім прогулянок по парковій зоні курорту Моршин, можуть розбавити свій відпочинок веселими посиденьками у місцевих кафе та ресторанах, відвідати пам’ятки культури, провести шопінг. А якщо хочеться ще більшого – санаторії Моршину пропонують різноманітні екскурсії по околицях курорту, поїздки в гори та на інші курорти України, що знаходяться поруч.

Лікування в Моршині

На лікування та профілактику захворювань різного характеру сюди приїжджають не лише з України, а й сусідніх країн. Головним фактором лікування є мінеральна вода «Моршинська». Саме вона допомагає при різних шлунково-кишкових захворюваннях, та є дуже корисною для травної системи.

Курорт Моршин підходить тим, хто має:

  • захворювання шлунку, кишечника, підшлункової залози;
  • сечокам’яні хвороби;
  • гормональні порушення.

На сайті Євсей-Гермес представлені санаторії Моршина різного рівня: від бюджетних санаторіїв зі скромними умовами розташування до VIP готелів з європейським сервісом. Ви можете знайти всю необхідну інформацію та забронювати путівки на курорт Моршин на потрібні дати. Телефонуйте, якщо потрібна консультація.