Раптом у вас спостерігається далеко не найкраще самопочуття та ви не знаєте чи потрібно вам звертатися до лікаря, пропонуємо якомога скоріше скористатися послугами сучасного та зручного «Симптом-чекер POLYCLINICA», офіційний сайт якого знаходиться за адресою – https://polyclinica.net. Іншими словами це досить ефективний сервіс, котрий надає допомогу в діагностиці здоров'я людини, зокрема його проблем.

На онлайн сторінках сервісу завжди можна отримати якомога точніші для вас відповіді на три поширених запитання:

  • «Що не так зі мною?». Перш за все оберіть ознаку або ж характерну симптоматику захворювання. Далі дізнайтеся про можливий стан здоров'я.
  •  «Як мені діяти далі?». Під час цього етапу кожній людині надаються поради стосовно необхідних саме їй заходів лікування.
  • «Куди та до кого краще звернутися?». З метою негайного вирішення своїх проблем кожна людина в кінцевому результаті може або ж викликати лікаря до себе, або обрати оптимальний для неї заклад медичного здоров'я та відвідати лікаря необхідного їй профілю.

Важливо знати!

Обов'язково слід пам'ятати про те, що даний сервіс – це не заміна живої консультації у дипломованого спеціаліста. Пам'ятайте, самолікування дуже шкідливе для нашого із вами здоров'я. POLYCLINICA – це портал, що створений для того аби допомагати кожному із нас краще зрозуміти причини появи певних симптомів. Крім того, завдячуючи присутньому на онлайн-сторінках переліку клінік та лікарів, можливо завжди при потребі побачити які медичні установи знаходяться найближче до вас та відвідати ту, яка викликала найбільше довіри.

Додатково на сервісі є можливість онлайн консультування, під час якого можна отримати від кваліфікованого фахівця того чи іншого профілю розгорнуту відповідь.