Котеджне містечко New Haven Luxury Village під Києвом у селі Лютіж

Будинок за містом поблизу Києва - це тиша, спокій, чисте повітря, можливість жити у оточенні привітних цікавих сусідів. Якщо ви давно мріяли змінити квартиру у багатоповерхівці на віллу в передмісті столиці, переходите на сайт компанії Кагер. Виробник пропонує увазі шанувальників заміського життя розкішні вілли класу еліт в котеджному містечку New Haven Luxury Village. Це ваша можливість вирватися з галасливого і запорошеного мегаполісу з автомобільними пробками і оселитися разом з сім'єю у комфортабельному будинку з усіма зручностями усього в 30 хвилинах їзди від центру Києва.

Інші забудовники пропонують привабливі варіанти заміської нерухомості за різними цінами. Практично всі вілли знаходяться у годині їзди від міста і більше. Котеджне містечко New Haven Luxury Village - це ідеальне співвідношення ціни, якості нерухомості і максимальна наближеність до столиці.

Поруч із котеджним містечком є все необхідне для комфортного життя - кафе, АЗС, супермаркети. Розвинена інфраструктура дозволить економити час і сили: ви зможете купити продукти або пообідати в ресторані, не виїжджаючи далеко від будинку.

Де обрати земельну ділянку за Києвом на березі Київського водосховища?

Загальна площа котеджного містечка становить 22 га. Для забудови підготовлені 25 ділянок площею від 15 до 64 соток кожен. Ви можете обрати максимально вдале місце розташування будинку на одній з 4-х ліній.

Це оптимальний варіант. Тут буде достатньо місця не тільки для побудови вілли, а також зони відпочинку, дитячого ігрового майданчика для активного проведення часу на відкритій місцевості. Ви можете створити свій райський куточок з неймовірними мальовничими пейзажами на ліс і Київське водосховище.

Індивідуальні проекти хай тек котеджів від Kager

Власна вілла, де все спроектовано саме так, як ви мріяли, побудована з урахуванням вашого способу життя і смаку. Все це не мрія, а реальність. Компанія Кагер пропонує типові проекти будинків для клієнтів. Ви можете вивчити запропоновані варіанти на сайті і замовити будинок:

 • бажаної поверховості;
 • квадратури;
 • планування;
 • з потрібним варіантом обробки.

В процесі будівництва вілл Кагер використовується спеціальна фахверкова технологія будівництва. Споруда будинку «під ключ» займає не більше 6-8 місяців. При цьому не важливо, якої площі обраний котедж. Роботи будуть виконані точно в строк.

Переваги будівництва сучасного будинку у котеджному містечку New Haven Luxury Village під Києвом

Сучасний будинок Кагер під Києвом будівництво під ключ

Без досвіду, знань і навичок, самостійно побудувати віллу досить складно. Будівництво може розтягнутися на роки. При цьому передбачити результат складно.

Будівництво сучасного будинку "під ключ" у котеджному містечку від компанії Кагер New Haven Luxury Village - найнадійніший і вигідний варіант. Ви економите сили і час, самостійно обираєте земельну ділянку і проект котеджу, а всі роботи у комплексі виконують наші професійні фахівці.

Ми точно знаємо, де вигідно купити матеріали, як будувати та організувати доставку на ділянку.

Купівля вілли від Кагер - це такі переваги:

 • можливість обрати проект будинку від словенського виробника;
 • унікальне місцерозташування котеджного містечка New Haven Luxury Village;
 • споруда вілл класу люкс;
 • під охороною і обгороджена територія;
 • •чисте повітря;
 • відкриті ділянки без парканів;
 • розвинена інфраструктура котеджного містечка - маса можливостей для активного відпочинку;
 • заможні сусіди навколо;
 • розвинена інфраструктура в окрузі - магазини, аптеки, супермаркети, магазини і т.п.

При купівлі вілли у містечку New Haven Luxury Village ви отримуєте не просто гарний, а й енергоефективний будинок з середньою вартістю експлуатації 1 євро на добу.