Дієтологи, фітнес тренери та інші лікарі регулярно нагадують: потрібно більше пити, причому не аби чого, а саме чистої води. Вода запускає обмінні процеси в організмі, допомагає організму прокинутися і жити повним життям. Замовити  воду ви можете прямо зараз на сайті eden.com.ua!

Одне з головних правил водної терапії – це випивати склянку води зранку натщесерце. Вона допомагає поліпшити процеси регенерації та очищення організму, які були запущені в ньому вночі, що, в свою чергу допомагає нормалізувати тиск і травлення, а також скинути зайву вагу.

Водна терапія - це напрямок в дієтології, яке зараз виділилося в окрему гілку. Прихильники цієї течії вважають, що вода здатна не тільки нормалізувати тиск, запустити роботу шлунково-кишкового тракту, але також вода несе інформацію, яку вона передає організму. Ось чому вода повинна бути природною, щоб нести збалансовану інформацію, яка налаштує організм на потрібний природний лад. Вважається, що очищена кілька разів «технічна» вода, яка циркулює в системах міського водоочищення, не здатна налаштувати тонкий баланс в організмі, вона не є «живою». Але фізіологічну допомогу організму вона теж, безумовно, несе: розріджує кров, допомагає в перенесенні корисних речовин по кровотоку, насичує клітини рідиною.

Так що пити воду потрібно в будь-якому випадку, незалежно від того, чи маєте ви доступ до джерела чистої природної води або п'єте очищену воду з-під крана.

Прихильники водної терапії, як і лікарі, рекомендують пити воду з ранку, до прийому їжі або інших напоїв, і маленькими ковтками. Вода не повинна бути холодною, найкраще вода кімнатної температури або навіть температури тіла, тобто від 20 до 36o. Це допоможе прискорити метаболізм, запобіжить запори та поліпшить роботу шлунково-кишкового тракту.

Система японської водної терапії наказує випивати до 0,5 л теплої води відразу після пробудження. Якщо цього виявиться занадто багато, то потрібно починати з меншої кількості води, поступово збільшуючи об'єм.

Чистити зуби слід тільки після прийняття води, а снідати - через 45 хвилин після її прийому. І протягом 2 годин після сніданку не рекомендується приймати іншу їжу.

Прихильники водної терапії вважають, що звичка пити теплу воду вранці допоможе нормалізувати тиск, знижує вміст цукру в крові, і допомагає досягти стрункості, втрачаючи до 5 кілограм на рік. Це невеликий показник, але він фізіологічно прийнятний для організму, не вводячи його в стан голоду і не змушуючи його потім набирати вагу заново.