Коли в родині з’являються будь-які конфлікти, важливо не віддалятися і не закриватися один від одного. Спробуйте уважно вивчити причини кризи та моментів, коли відносини стають напруженими.

Якщо не виходить самостійно розібратися, допоможе сімейний психолог онлайн. Ви зможете визначити причини конфліктних ситуацій і реакцій на них, знайдете більш комфортні способи спілкування один з одним.

Особлива увага на консультаціях приділяється потребам всієї родини. Внутрішнім відносинам, формам комунікації, зв'язкам. Сімейний психолог HoldYou допоможе вам навчитися вирішувати конфлікти керуючись раціональним підходом, а не емоційними спалахами.

Як зрозуміти, що вам потрібна консультація:

  • конфлікти в сім'ї не зникають, а лише наростають і затягуються;
  • є незакриті питання сексуального характеру, не відчуваєте себе задоволеним;
  • один із партнерів виявляє будь-якого виду агресію або насильство;
  • у родині є нерозуміння, зради або ревнощі;
  • відносини будуються на постійній боротьбі або конкуренції. Важливіше не зберегти здорову атмосферу, а довести свою правоту;
  • змінилися соціальні ролі, це доставляє вам дискомфорт;
  • відчуваєте труднощі при спілкуванні з дітьми, не можете знайти спільну мову;
  • відносини стали співзалежними (вам некомфортно та важко разом, але страшно залишитися одному);
  • пристрасть згасла, вся увага приділяєте роботі, на один одного не вистачає сил і часу;
  • стосунки наближаються до розлучення.

Якщо більшість пунктів вам знайома, задумайтеся над консультацією сімейного психолога. Фахівець допоможе повернути та зберегти гармонійні, щасливі відносини.

У HoldYou тільки досвідчені та кваліфіковані спеціалісти, які нададуть необхідну підтримку та увагу кожному з членів сім'ї.

Щоб записатися на сеанс, зареєструйтеся в мобільному додатку або на сайті, оберіть фахівця із запропонованих, підберіть зручні дату та час, чекайте на дзвінок.

Консультація почнеться зі знайомства та обговорення вашого запиту. Так психолог зрозуміє, що турбує вас і вибудує лінію подальшої бесіди.

Після терапії ви побачите з іншого боку всі кризи та конфлікти. Зможете подивитись на проблеми та ситуації без емоційного завіса. Відновите сприятливу атмосферу у відносинах, навчитесь слухати та чути партнера.

Психолог допоможе вам збудувати особисті кордони, ви почнете шанобливо ставитися до особистих кордонів інших членів родини. Визначите цінності та плани, знайдете комфортний підхід до виховання дітей.

Записуйтеся на першу консультацію до сімейного психолога прямо зараз.