Необхідність вивчення англійської мови в сучасних реаліях ні в кого не викликає сумнівів. Знання іноземної мови дозволяє отримати роботу, що краще оплачується, мати доступ до новітньої фахової літератури. Адже до 85% публікацій наукової тематики з’являється англійською мовою. Знання мови допомагає в подорожах, бо дозволяє комфортніше почувати себе за кордоном, краще дізнаватися про історію та культуру іноземних країн. Тому навчання на курсах по вивченню іноземної мови зараз особливо актуальне.

Переваги онлайн навчання

Якщо необхідність вивчення мови країні дуже добре розуміють, а як знайти час для цієї корисної справи не завжди зрозуміло. Навчання офлайн дисциплінує, живе спілкування з викладачем, дозволяє гарно засвоювати знання, почуватися впевненіше. Але якщо треба витрачати багато часу на дорогу, або графік проведення занять зовсім не зручний, слід звернути увагу на вивчення мови у форматі онлайн.

Онлайн-заняття доступні всюди, де є доступ до інтернету. Можна обрати зручний час проведення занять та не пропускати їх під час перебування у відрядженні або на відпочинку. До того ж онлайн навчання обходиться дешевше.

Курси дистанційного вивчення іноземної мови

Онлайн курси англійської nanoEnglish використовують в роботі інноваційні освітні технології, гарантують студентам високий рівень викладання.

Студентам треба визначитися з метою вивчення мови. Це може бути англійська для:

  • загального розвитку та здійснення цікавих подорожей;
  • розвитку бізнесу та кар’єрного росту;
  • вдосконалення знань для складання тесту IELTS на перевірку знання англійської мови.

Кожен курс передбачає вивчення 9 тем, які особливо актуальні для обраної сфери. При вивченні кожної теми використовується система покрокового навантаження.

Спочатку закладається основа знань (вивчаються ключові слова та граматика). За допомоги цікавих розвивальних вправ закріплюються теоретичні знання. В розмовах студенти мають можливість на практиці застосовувати набуті знання.

Основна увага приділяється розмовній практиці. Паралельне вивчення слів та граматики допомагає учням грамотно будувати граматичні структури з використанням нової лексики. Всі уроки курсу мають лексичний, граматичний та логічний зв’язок. Тому перші досягнення студенти отримують досить швидко, а здолання кожного кроку наближає їх до реалізації своїх планів та мрій.