Комп’ютеризовані вишивальні машини — дуже корисний пристрій, якщо ми хочемо, щоб створена нами річ стала більш ексклюзивною, унікальною або персоналізованою. Саме завдяки цим особливостям ми можемо продати свій кінцевий продукт за вигіднішою для нас ціною та виділити його серед конкурентів.

Комп’ютерна вишивка дозволяє нам досягти більш разючого ефекту, ніж друк. А найголовніше — вишивка справедливо вважається набагато довговічнішою, якіснішою та яскравішою, у порівнянні з альтернативними методами, доступними на ринку.

Завдяки вишивальній машині ви можете вишити логотип на фірмовому світшоті чи уніформі, створити унікальний візерунок на сумці чи інших аксесуарах. Таке обладнання також часто використовуються під час декорування одягу, створення іменних подарунків та декорування інших елементів зокрема для забезпечення різних рекламних цілей.

Щоб вишивальна справа була продуктивною для Вас маємо кілька практичних порад від представників ТМ Рікома в Україні — https://ricoma.ua:

  • завжди, коли є можливість вишивати у бордюрній рамі, треба вишивати у ній, бо це загалом найкращий і найнадійніший спосіб кріпити основу для вишивки. Закріплена таким чином тканина ніколи не тікає і не дає зміщення. Проте є і недоліки роботи з таким устаткуванням, а саме: бордюрною рамою можна користуватись лише у парі зі столом, що унеможливлює вишивку на готовому виробі (футболка, шкарпетки, кишеня, рукавички, рюкзак тощо).
  • використовуйте п’яльця — вони дозволяють робити вишивку як на готовому виробі, так і на крої, економлячи при цьому флізелін (а він недешевий!). Внаслідок того що у комплекті є багато видів п’ялець ми завжди можемо вибрати найменші можливі для нашого дизайну, і відповідно використати менше флізеліну.

Пропонуємо також ознайомитись з рекомендаціями для кращої організації робочого місця:

  • не ставити машину на прямому сонячному світлі та біля опалювальних приладів;
  • залишити прохід за машину хоча б з одного боку;
  • сучасні машини мають гарну світлодіодну підсвітку, але додаткове освітлення над робочим полем полегшує роботу і зменшує втомлюваність працівників;
  • поблизу машини має бути столик "для зап’ялювання";
  • п’яльця, котрі цієї миті не використовуються, зручно розмістити на гачках, закріплених на стіні;
  • поруч з машинами для вишивки бажано розмістити "технологічні карти" та "розкладки кольорів";
  • бажаною є наявність полички для інструментів, шпульок, ножиць, пінцетів, масла, тобто для приладдя, яке використовується щодня;
  • місце для намотувача шпульок, можна зробити на тому ж столику для зап’ялювання.