Нова PlayStation виходить у продаж вже 19 листопада. У геймерському середовищі це найочікуваніша подія 2020 року. Вихід нової приставки від Sony стане першим кроком до дев’ятого покоління ігрових консолей. Не дивно, що цей реліз наробив стільки галасу. Навіть прихильники ПК спостерігають за новинами про PS5. Більшості вже відомі анонсовані ігри. Серед них Spider Man: Miles Morales, Demon Souls, Horizon Forbidden West, Returnal та багато інших.

Можна довго розповідати про переваги Sony Playstation 5, такі як процессор на 8 ядер, 16 ГБ оперативної пам’яті та підтримка ігор для попередньої консолі. Але багатьом усе це вже відомо. Не так давно Sony опублікували інформацію про нове покоління аксесуарів для PS5, тому мова піде саме про них.

Беспровідний контроллер DualSence

Геймпад — це не просто аксесуар, а обов’язкова складова приставки. Контроллер нової PS має перелік цікавих особливостей:

  • Тактильна віддача. Геймпад реагує на ігрові дії вібрацією, що дозволяє відчувати удари, потужність зброї, бездоріжжя та інші аспекти віртуальної реальності.

  • Активні тригери. Вони реагують на силу натиску, що сприяє більшому зануренню гравців.

  • Вбудований мікрофон. Дозволить спілкуватися та ділитися емоціями з іншими гравцями, не використовуючи додаткові аксесуари.

  • Кнопка створення. Вагоме нововведення, яке дозволяє вмикати запис відео в будь-який момент та ділитися вражаючими елементами гри.

У додаток Sony пропонують зарядну станцію DualSence. Вона може вміщувати одночасно два геймпади, які підключаються одним рухом, завдяки зручній конструкції. Більше немає необхідності використовувати USB, адже станція забезпечує не менш швидке заряджання, ніж при підключенні до консолі. Таким чином, граючи самотужки, можна завжди тримати на готові ще один контроллер.

Безпровідна гарнітура Pulse 3D та HD-камера

Безпровідні навушники від Sony розроблені для відтворення об’ємного звука в іграх, що сприяє максимальному зануренню. Завдяки новому дизайну гарнітура має бути неймовірно зручною та не завдаватиме дискомфорту протягом тривалого використання. У навушники вбудовані два мікрофони з шумозаглушенням та зручна панель управління, яка дозводяє налаштовувати звук, не відриваючись від гри. Батарея забезпечує до 12 годин безперервного користування. Гарнітура також підходить для PS4 та сумісна з Windows та mac OS завдяки адаптеру, який йде у комплекті. Також до навушників додається кабель 3.5 мм, з яким можна підключити гарнітуру до VR або будь-якого мобільного пристрою.

Крім цього, Sony пропонує придбати HD-камеру з подвійним об’єктивом, який надає можливість знімати відео у форматі Full-HD. Ви можете миттєво почати запис або трансляцію за допомогою спеціальної кнопки створення на безпровідному контролері. Вбудована підставка дозволяє зручно розташувати камеру на моніторі або під ним та налаштувати кут для зйомки.

Завдяки інструменту видалення фону гравець може транслювати зображення із собою прямо в ігрове середовище. Це дуже легко зробити, використовуючи режим «картинка в картинці».

З такими додатками занурення у сучасні ігри буде радикально відрізнятися від всього, що ми бачили раніше. Майбутнє вже наступило і воно дуже інтригує.