Якщо вам жодного разу не доводилось купувати клейові стержні, але ви регулярно працюєте з різними матеріалами, які потрібно швидко поєднати між собою, вам точно необхідно купили гарячий клей і клейовий пістолет. Це сучасний і дуже зручний спосіб поєднувати між собою буквально будь що за лічені хвилини. Клейова основа матеріалу та його доступна вартість заробили речовині позитивну та виправдану репутацію в Україні. Тому купити клейові стрижні 10 або 30 можна в будь-якому будівельному магазині країни.

Що це таке

По-перше, слід зазначити, що існують різні види стрижнів – клейові стержні 50, 30, 10, 5 та багато інших. Обирати необхідно відповідно до наявного клейового пістолету та вашим потребам.

По-друге, стрижень має тверду форму. Якщо постачальник каже, що в змозі дістати клейовий стержень 10 у якості рідини, запитайте його, чому тоді ця речовина взагалі називається стрижнем. Адже стрижні клейові 30 можна застосовувати лише при їхньому нагріванні. При цьому для кожного виду потрібна своя температура, досягти якої можна завдяки використанню спеціального пістолету.

Як користуватися

Під час нагрівання твердий стрижень починає плавитися. Після того, як він придбає рідку форму, потрібно нажати спусковий гачок на клейовому пістолеті. Із його “дула” рівномірним струменем почне витікати рідина, яка буде дуже швидко застивати без впливу високої температури.

Існує кілька простих правил, як правильно використовувати стержні клейові 30:

  • заздалегідь необхідно підготувати поверхні, із якими будете працювати;
  • працюйте з клеєм дуже обачно – видавлюйте лише стільки, скільки потребуєте;
  • наносити рідину потрібно обережно та дуже швидко – вона висихає за декілька секунд;
  • стержні для клейового пістолету 10 та 50 мають велику різницю – враховуйте це при покупці. Аби не зробити помилки, зверніть увагу на клейовий пістолет – далеко не всі стрижні будуть підходити для нього.

Ще одна особливість цього матеріалу полягає в тому, що він здатен багаторазово плавитися і застигати. До того ж ціни на нього можуть приємно вразити кишені українців.

Купуємо з розумом

Сьогодні можна купити клейові стержні 10, 7 або 5 мм майже будь-де. Наприклад, на сайті https://lux-x.com/ компанії Люкс-Х вас вразять не лише доступні ціни, а й величезний вибір матеріалів.

Ви матимете змогу придбати стрижні різних розмірів, довжини та навіть кольору. Зверніть увагу, що на клейові стержні 5 мм ціна в Люкс-Х значно привабливіша, ніж у багатьох інших дорогих брендів, але при цьому якість матеріалу не постраждала в жодному разі. До того ж, обираючи товар на сайті компанії, користувачі можуть оформити доставку замовлення у будь-яке місто країни, що є дуже актуальним у часи пандемії.