наклейки на авто Львів

На західноукраїнському ринку реклами, компанія «АртПром», що почала свою діяльність з 2005 року, займає позицію лідера. Споживачам пропонується виготовити візуальну та щитову рекламу, POS продукцію, рекламно-торговельні конструкції. Великий попит серед автовласників мають наклейки на авто під замовлення. Компанія володіє потужною виробничою базою. Співробітники мають високий рівень професійної підготовки.

Способи виготовлення автонаклейок

Наклейка на машину може бути виготовлена різними способами. Технологію фахівці обирають в залежності від побажань клієнтів. В роботі використовують:
- плотерну порізку наклейок;
- повноколірний друк;
- друк зображень на перфорованій плівці.

Види наклейок на автотранспорт

Наклейка на авто на заказ дозволяє рекламувати різні види товарів, збільшувати пізнаваність торгової марки, може використовуватися для власних потреб автовласника (розміщення інформації про продаж або купівлю). Доволі часто замовляють гумористичні наклейки з написами, що покращують настрій учасників дорожнього руху. Вони можуть бути графічними й текстовими. При цьому дотримання етичних правил являється обов'язковим. 
Замовляють
3d наклейки у вигляді знаків, та графічні зображення, що підкреслюють індивідуальність власника авто, роблять автомобіль помітним у щільному потоці міського транспорту.

Використання плівки Oracal

Наклейки оракал на авто виготовляють шляхом вирізання зображень з кольорової плівки. Компанія Oracal пропонує кілька колірних рішень. Плівки мають різну товщину й здатність до розсіювання світла. Вони відрізняються рівнем прозорості. Плівки Oracal відрізняються високою стійкістю до впливу атмосферних опадів та механічних пошкоджень. Наклейки на авто фото розміщені на порталі Рекламної Компанії «АртПром».

Особливості співпраці

Наклейки на авто Львів клієнти можуть замовити зручним для себе способом, найпростіше це зробити через сайт компанії. Для цього заповнюється проста форма онлайн-замовлення. Всі побажання та вимоги треба узгодити з менеджером компанії.
Фахівці компанії розробляють дизайн наклейок з урахуванням пропозицій клієнта. При виготовленні автонаклейок використовуються якісні матеріали німецьких та американських брендів, тому вони мають тривалий термін використання й прослужать не менше 10 років.