Отримати ефективність від реклами в Івано-Франківську можна, розміщуючи її високо. Її можна добре розглянути здалеку, з підвищеним потоком пішоходів і проїжджаючих. Білборди - ідеальне рішення як для дрібних фірм, так і рекламодавців в особі великих корпорацій: https://www.outdoor-online.com.ua/places/billboard/ivano-frankovsk

Визначити для своєї реклами місце просто, якщо проведені маркетингові дослідження і вивчена потенційна клієнтська категорія, на яку потрібно направити рекламу. Розміщуйте свої інформаційні посилання на площинах, підібраних на сервісі Outdoor-Online, покладаючись на цільову аудиторію:

Автотрафік

  • Мукачівська автодорога заходить в місто Івано-Франківськ через Набережну вулицю ім. Василя Стефаника, вул. Галицьку.
  • Тернопільська траса з вул. Надрічної, Івасюка і Тісменіцької.
  • Через все місто проходить дорога територіального значення Тисменицького і Надвірнянського районів, дозволяючи охопити аудиторію потенційних клієнтів з других міст, тим самим географічно вивести свою рекламу на новий рівень.
  • Головні дороги міста по вул. Незалежності, Січових Стрільців, Василіянок, Вовчинецька.
  • Привокзальна площа з розташованими вздовж з/д вокзалом, великими компаніями міста.

Реклама на білбордах в Івано-Франківську

Потенційні покупці

Вул. Дністровська - потенційне місце скупчення купівельної категорії. Цьому сприяють ТЦ "Горизонт" і "Закарпаття", "Сільпо", Центральний ринок. Впливати на споживчу аудиторію можна на Північному бульварі, де багато продовольчих магазинів, панорама-Плаза, магазин електроніки, будівельних товарів.

Для просування банківських продуктів краще використовувати мережу білбордів по вулиці Незалежності біля Педагогічного університету, де знаходяться відділення великих українських банків.

Туристи

  • Вул. Галицька прилягає до парку Воїнів-визволителів, де розташовується Храм Св. Юрія Переможця.
  • З'їжджаються маси туристів до Лемківської церкви, відпочивають в привокзальному сквері.
  • Дорога по вул. Незалежності і Гетьмана Мазепи веде до скупчення відомих міських визначних пам'яток: пам'ятників Пластунам, Руській Трійці, Адаму Міцкевічу, фонтану на Вічевому майдані.

Реклама на білбордах в Івано-Франківську

Вартість оренди площин

Ціна рекламних площин формується з ряду ключових чинників. Головним є місце розташування щитів, так як від насиченості аудиторії залежить кількість відгуків на рекламу. Важливість в ціновій політиці мають типи конструкцій, а також планована тривалість бронювання.