Українські страхові компанії ще під час першої хвилі коронавируса швидко зорієнтувалися і створили окрему страховку від COVID-19,завдяки якій можна було отримати виплати в разі хвороби або смерті від цієї інфекції. А скільки страховка коштує зараз і чи змінилися умови отримання грошей по ній?

Якщо ви бажаєте дізнатися вартість страховки від COVID-19, то вам варто відвідати сайт СК «Перша», де ви знайдете всю інформацію, що вас цікавить!

Скільки ви отримаєте, якщо захворієте COVID-19? Залежить від декількох факторів.

"У разі втрати працездатності через зараження COVID-19 терміном до 21 дня клієнту виплачується 15% від страхової суми, а більше 21 дня - 20%. Якщо людина померла від коронавируса або стала інвалідом I групи - сума виплачується в повному обсязі. При інших ступенях інвалідності, в залежності від можливості працювати, виплата може скласти 50-70% страхової суми ", - пояснює оператор інфолінії компанії.

Однак тут вистачає нюансів. По-перше, договір вступає в силу мінімум через два дні після сплати страхового внеску. Захворієте раніше - не розраховуйте на будь-які виплати. По-друге, потрібно надати компанії документи, що підтверджують факт захворювання саме COVID-19, дотримання графіка щеплень і медичних оглядів, а також листок непрацездатності. Якщо в діагнозі варто "пневмонія" без згадки коронавирусной інфекції, це не вважається страховим випадком.

Для лікарів, ветеринарів та студентів закладів освіти медичного профілю у компанії інші умови отримання поліса.

Страхові випадки – це смерть, а також встановлення інвалідності або тимчасової непрацездатності, які настали в результаті випадкового зараження, а також загострення хронічного захворювання, що розвинувся в період інфікування COVID-19.

Щоб підтвердити захворювання, в компанію потрібно принести виписку з амбулаторної картки із зазначенням діагнозу, в якому обов'язково повинен бути написаний COVID-19, а також графік оглядів у лікаря і період лікарняного. Договір набуває чинності через п'ять днів після сплати внеску.

Є варіант і для тих, хто планує закордонну поїздку. У разі діагностування коронавируса, підтвердженого медичними документами, компанія відшкодує витрати клієнта, пов'язані з терміновою і невідкладною медичною допомогою в амбулаторних і стаціонарних умовах, проведенням необхідних клініко-діагностичних досліджень, реанімаційних заходів, екстрених операцій. А ось приміщення в медичний ізолятор на карантин - не страховий випадок.