Реклама у Facebook та Instagram є одним із найефективніших методів просування вашого бізнесу, охоплення нових клієнтів та залучення трафіку на ваш веб-сайт. Незалежно від того, чим ви займаєтесь, ваш бізнес виграє, після того як ви спробуєте запустити рекламу на Фейсбуці.

Якщо ви все ще сумніваєтесь, чи вигідна реклама на Facebook, є безліч переваг, які змусять вас сприятливіше поглянути на цю форму реклами.

1. Люди проводять шалену кількість годин у соціальних мережах

Якщо ви ведете бізнес, то знаєте, що потрібна сторінка у Facebook. Facebook - це місце, де розташовані майбутні клієнти. Але якщо ви боїтесь, що запізнилися, є добрі новини. З багатьох мільйонів компаній лише 4 мільйони у всьому світі використовують рекламу на Facebook.

Середній час, проведений людиною в соціальних мережах, становить 1 год 40 хв на день. Facebook має величезну віддану базу користувачів, яка проводить у соціальній мережі багато часу кожного дня тижня. Це звучить як гарна можливість показати себе!

2. Реклама на Facebook дешева

Якщо у вас обмежений бюджет, тоді реклама у Facebook MixDigital - найкращий варіант. За ціною не більше 800 гривень ви зможете підготувати кілька оголошень і проаналізувати яке з них працює краще.

Але пам’ятайте одне. Реклама у Facebook дешева, але за одну ніч вона не створить чудес. Для того, щоб повністю використовувати рекламний потенціал Facebook, вам потрібні:

  • продумана стратегія,
  • воронка продажів,
  • поетапне планування.

3. Органічний доступ Facebook практично мертвий

Якщо у вас є фан-сторінка компанії, ви повинні знати, що майже 0,5% (у середньому) бачитимуть усі ваші нові публікації. Сумно, але правда.

Протягом багатьох років Facebook обмежує доступ до органічних публікацій. Тому ви потрапляєте в ситуацію, коли доведеться платити за рекламу, щоб охопити нових клієнтів. Залежно від форми реклами, яку ви обираєте, є можливість охопити 1000 або більше одержувачів за 100 гривень. 1000 ретельно відібраних одержувачів.

4. Орієнтація вражає

Facebook надає вам можливість націлити свою рекламу максимально точно. Ви можете націлити своє оголошення на місце розташування, вік, стать, інтереси, поведінку.

5. Оголошення у Facebook дозволяють контролювати ситуацію

Створити рекламу на Facebook не тільки просто та дешево, але й керувати своєю кампанією - це дитяча гра. Ви не тільки можете побачити, як працюють ваші оголошення в будь-який час. Ви можете вимкнути неробочі та збільшити бюджет цього залучення клієнтів. Ви можете перевірити, в які дні тижня ваша реклама працює найкраще, о котрій годині, на яких пристроях. Ви нічого не залишаєте на волю випадку - ви контролюєте ситуацію від початку до кінця.