На дизайн інтер’єру Львів завжди звертав особливу увагу, оскільки будинок мав бути не лише функціональним але і красивим та відповідати моді. На модний дизайн інтер'єру впливає безліч факторів. Серед головних можливо виділити глобалізацію, появу нових матеріалів, нових тенденцій, за якими хочеться йти. Але все ж не потрібно забувати, про те, що у домі повинно бути комфортно, тому під час погоні за естетикою не забувайте про функціональність. Хоча пошук нових рішень у дизайні ніхто не скасовував. У 2021 році тренди трохи зміняться у порівнянні з тим, що було модним у 2020 році. Зміни відбулися як у плануванні простору, так і у виборі матеріалів. Хочеться щоб квартира не тільки була зроблена з урахуванням сучасних тенденцій, але залишалась стильною довгі роки. Особливо враховуючи, що ремонт справа дорога і важка, тому переробляти його кожен рік в угоду новим тенденціям ніхто не захоче. Тому давайте розглянемо тренди 2021 року, які мають всі шанси залишатися актуальними і надалі.

Блискучі покриття

На сьогодні все більшої популярності набувають блискучі матеріали та фактури. Декор без позолоти, срібних відтінків та блискіток серед робіт дизайнерів знайти все складніше. Але потрібно розуміти, що слідуючи за цією модою потрібно бути дуже обережними, адже занадто велика кількість блиску уже є ознакою несмаку. Особливо якщо у вас невелика квартира, а у ній немає місця яке б не блистіло чи переливалось. Що занадто, те не здорово, тому найкращим рішенням буде використання лише невеликої кількості блискучих матеріалів. Наприклад, поклеїти лише одну стіну шпалерами з блискітками або металевим переливом.

Найбільш актуальним для інтер’єру є золотий металік, хоча і відтінок срібла та латуні може стати акцентним для вашого дому. Головне щоб усе було у міру. Цю тенденцію можливо поєднати з важкими портьєрами тільки якщо місце в кімнаті дозволяє. Якщо ж у вас маленьке приміщення, краще відмовитись від ідеї нагромадження великої кількості різноманітної атрибутики, а зупинити свій вибір на дзеркалах, які дадуть необхідну кількість блиску але візуально ще і простір розширять.

Урбанізм

Цей напрямок у дизайні інтер’єру відрізняється використанням недорогих підручних матеріалів та чіткими геометричними лініями. Також дуже багато деталей використовується в індустріальному стилі. Тобто, якщо оформляєте квартиру у такому стилі не використовуються кришталеві люстри, а так і залишаються звичайні світильники. Деякі матеріали можуть навіть не оброблятись, залишаючись у напівготовому вигляді. Але відмінність у тому, що використовуються інноваційні матеріали, які дозволяють організувати цікаве але у той же час функціональне середовище. При цьому ремонт зроблений у такому стилі відносно недорогий, оскільки не потрібно підбирати деталі лише у одному напрямку. Можна і навіть потрібно міксувати різноманітні деталі. Головна ціль – отримати максимально незвичний але практичний та комфортний інтер’єр.

Повернення до історичних епох

В оформленні інтер'єру 2021 року це буде реалізовано за допомогою використання елементів античної архітектури, ліпнини, позолоти. Ми уже згадували, що у 2021 році буде багато позолоти, але завдяки цьому віянню, повернуться такі деталі як ліпнина на стелі. Цей атрибут здавався давно застарілим та забутим, але 2021 рік буде дивувати. Хоча потрібно уточнити, що всі перераховані елементи повинні бути гармонійно вплетені в канву сучасного дизайну. А це не просто, навіть для професіоналів. Тому потрібно бути дуже обережними, щоб квартира виглядала стильною, а не вульгарною.

Етнічні мотиви

Колоритний етнічний стиль в інтер'єрі завжди цінувався, особливо якщо обігравався у відповідності до актуальних тенденцій. Українські етнічні мотиви дуже впізнавані і було б дуже шкода не використовувати їх у повсякденному житті. У той же час, вони надають квартирі затишку та відчуття чогось рідного.