Капсульна кавоварка - ідеальне рішення для любителів кави, у яких немає місця для більш професійного пристрою. Капсульну кавоварку Dolce Gusto Krups KP440E31 обирають ті, хто любить швидку та смачну каву. Кавомашини та кавоварки Krups дуже популярні серед українських любителів кави. Але варто робити вибір та здійснювати покупки лише на офіційному сайті krups.ua, це гарантія придбання якісного надійного обладнання та подальшого гарантійного обслуговування.

Чому варто обирати капсульну машину?

Рейтинг капсульних кавових машин показує, що вони дуже популярні, і на ринку з’являються нові моделі - більш компактні, що роблять більше різновидів кави. Причини популярності капсульної машини можна простежити в тому, що серед кавових машин, вони, безумовно, найпростіші у використанні і не вимагають занадто великої уваги. Власне, варто просто покласти вибрану капсулу в спеціальне місце, натиснути відповідну кнопку і кава готується сама. Також набагато простіше підтримувати капсульну машину в чистоті. Вам не потрібно регулярно чистити ємність для води, подрібнювач або піддон. Все набагато простіше, а кава така ж смачна. Кожна кавова машина оснащена:

  • перемикачем,
  • важелем для запуску процесу приготування кави,
  • крапельною сіткою з нержавіючої сталі.

Спеціальні капсули містять відповідно виміряну кількість кави. Завдяки тому, що вони упаковані у вакуумі, вам гарантовано отримання свіжого та ароматного напою. Додатковою перевагою капсульних кавомашин є багатство різних видів кави, а також шоколаду, який можна приготувати в такій кавоварці. Приготувати смачний латте або горіховий капучино - не проблема, потрібно лише придбати правильні капсули.

Яку капсульну кавоварку купити? Технічні параметри

Вибираючи кавоварку, слід враховувати кілька параметрів. Перш за все, зверніть увагу на енергозбереження та потужність пристрою. Цікавим варіантом є автоматичне відключення після заварювання. Ви також можете вибрати пристрій, в якому можна запрограмувати вимкнення живлення через певний час. Завдяки таким опціям ви будете споживати набагато меншу кількість електроенергії щомісяця та щороку, що призведе не лише до економії рахунків, але і до менших втрат для навколишнього середовища.

Як правильно вибрати модель капсульної машини? Враховуйте, чи є у неї можливість фільтрації води, автоматичного видалення накипу або очищення. Рівень шуму, що генерується, також буде важливим (на ринку доступні як дуже гучні, так і надзвичайно тихі пристрої). 

Як вибрати кавоварку з урахуванням очікувань?

Вибираючи капсульну кавоварку, обов’язково враховуйте, скільки кави ви п’єте у своєму будинку. Залежно від цього ви можете вибрати дуже маленький і компактний пристрій або трохи більший. Обов’язково також зверніть увагу на смаки домочадців. Якщо вам подобається кава, латте, капучино чи гарячий шоколад з найрізноманітнішими смаками, вибирайте машину з капсулами з найширшим асортиментом смаків та видів кави.