УЗД-фахівець, як відомо, це лікар, котрий свого часу пройшов спеціальну профільну підготовку по УЗД-діагностиці. В завдання спеціаліста входять, по-перше, проведення дослідження, а, по-друге, розшифрування результатів проведеної діагностики в цілях постановки правильного діагнозу. В переліку ключових переваг УЗД-діагностики вважається якраз те, що УЗД – один з найбільш нешкідливих і поширених діагностичних тестів. За допомогою цього ультразвукового методу, заснованого на ефекті відбиття хвиль від поверхні тканин, вдається візуалізувати внутрішні органи й отримати величезну кількість інформації про їх стан.

УЗД-фахівець не надає консультації з лікування й навіть не ставить діагноз. Лікар лише проводить дослідження, розшифровує результати й для постановки діагнозу висновок УЗД уже передає лікарю.

Найкращі лікарі УЗД працюють в MEDIS

Якщо раптом сталося так, що вам терміново необхідна ультразвукова діагностика у Львові, ласкаво просимо до діагностичного центру MEDIS, котрий увазі клієнтів пропонує лабораторні дослідження й консультації кваліфікованих спеціалістів. У діагностичному центрі спеціально для комфорту клієнтів створено кабінет лікаря УЗД де є сучасне та сертифіковане обладнання, що гарантує не лише точну діагностику, але й виявлення на ранніх стадіях різноманітних патологій.

Завдячуючи діагностиці УЗД без проблем можна буде встановити точні діагнози у багатьох сферах медицини. Зокрема в їх переліку наступні:

  • урологія;
  • гінекологія;
  • акушерство;
  • онкологія;
  • педіатрія;
  • гастроентерологія.

Якщо у вас раптом залишилися питання, телефонуйте спеціалістам центру по номеру телефону 0 800 50 17 50.