Сьогодні на ринку металопластикових вікон в Івано-Франківську працює багато компаній. І не завжди легко визначитися серед такого розмаїття. Більш того, серед десятків профільних систем для вікон і дверей ми бажаємо обрати теплу і недорогу. Одною з передових компаній нашого міста є фірма «Досконалий дім», яка на ринку уже більше 10 років! На їхньому сайті можна знайти чудові поради при купівлю металопластикових вікон в Івано-Франківську. Спеціалісти Досконалого дому поділилися деякими порадами із нами також. Ось деякі з них.

металопластикові вікна Івано-Франківськ

1. Тепле пластикове вікно - це не тільки профіль!

Багато покупців вважають, що чим якісніший профіль ПВХ, то тим тепліші металопластикові конструкції. І хоча з цим не можна не погодитися, але це тільки незначна частина питання збереження тепла у приміщенні. Адже у кожного вікна є ще дві інші складові: металічна фурнітура і склопакет. І якщо говорити про останню складову, то саме вона і є основним фактором, який впливає на теплоізоляційні характеристики будь-якого вікна.

2. Купляйте пластикові вікна із двохкамерним склопакетом.

Зими останніми роками не такі холодні. Тому дехто стверджує, що дуже теплих вікон уже й не треба. І це правда, що «сибірських» зим у нас вже давно не було. Тим не менше, навіть на Прикарпатті буває доволі холодно взимку. І ще одне! Тільки подивіться, як підскочили ціни на природний газ та електроенергію. Тому утеплення примішення і зменшення тепловтрат залишаються ключовими питаннями. Просто говорячи: з теплими вікнами можна зекономити!

Для максимальної економії рекомендуємо купляти пластикові вікна в Івано-Франківську із двохкамерними енергозберігаючими склопакетами. Мова йде про склопакети із трьома листами скла, а один лист скла додатково має напилення іонів певних металів для додаткового теплозбереження.

Найкраще поєднати такий склопакет із п’яти або шестикамерною профільною системою. Адже тоді її монтажна ширина становить 70мм, тож широкий склопакет чудово підійде для неї і штапік зсередини не буде дуже вузьким.

У компанії «Досконалий Дім» ви можете обрати серед декількох систем, зокрема Стеко, Рехау або Глассо. Ціни дуже доступні!

ціни на палстикові вікна

3. Які найкращі пластикові вікна для жаркого літа?

Часто купляючи вікна, ми думаємо тільки про збереження тепла взимку. Втім, «правильні» вікна можуть зробити ваше життя комфортнішим і влітку!

Для цього радимо вам зважати на таких два фактора:

  • Вибирайте фурнітура із мікропровітрюванням або навіть мікроступеневим провітрюванням.
  • Замовте мультифункціоналий склопакет. Про що йде мова? У такому склопакеті покриття скла є дуже особливим. Адже перешкоджає сильному нагріванню приміщення ззовні в жарку пору, в той же час сонячне світло продовжує радувати вас всередині будинку чи квартири.

Надіємося ці поради допоможуть Вам у виборі найкращих металопластикових вікон в Івано-Франківську! Успішного вибору!