Щоб доставити товар до кінцевого пункту, наприклад, до складу або офісу, одного виду транспорту найчастіше недостатньо. Для цього логістичні компанії і передбачили мультимодальні перевезення .

УкрВіпСервіс процвітає не тільки в складанні логістичних маршрутів, а також в супровідних послуг. Компанія підбирає відповідний вид транспорту, експедируються вантаж, а головне, допомагає в зборі та оформленні супровідних документів. Але перш ніж розглянути докладніше перелік послуг, варто все-таки розібратися, що ж таке мультимодальная перевезення.

Мультимодальні перевезення і способи доставки

Мультимодальній називається перевезення, при якій використовується кілька видів транспорту. Припустимо вантаж приходить в порт, перевантажується і слід до кінцевого пункту ж / д складом. Або вантаж доставляють авіарейсом, а з аеропорту він слід на склад фурою або мікроавтобусом. 

Бувають маршрути з використанням трьох видів транспорту. Це залежить від розташування населеного пункту. У УкрВіпСервіс для складання такого маршруту є всі можливості.  

Морська контейнерна перевезення - оптимальний варіант для доставки на далекі відстані. Така доставка підходить як для великих партій товару, так і для невеликих. Маленькі вантажі відправляють в складі збірних, що знижує вартість перевезення для кожного власника. Відрізняється морська доставка відносно прийнятною вартістю.

Авіа перевезення - це оперативний спосіб доставити товар практично в будь-яку точку світу. Зрозуміло, висока швидкість буде коштувати дорожче інших видів. Однак, коли мова заходить про швидкопсувні товари або медичних препаратах, то авіа доставка - варіант найбільш оптимальний.

Ж / д перевезення - відома, як простий спосіб доставки великих, великовагових вантажів усередині континенту. Ж / д дозволяє перевозити насипні, наливні і небезпечні вантажі. Для цього є необхідні тари, платформи і відповідні умови.

Авто - найчастіше використовується при доставці товарів з Європи. Саме тентовані фури і мікроавтобуси використовуються при створенні мультимодальних маршрутів. Популярність цього транспорту обумовлена ​​розвиненими магістралями в усіх населених пунктах.  

Оформлення вантажу

Мультимодальний маршрут може складатися з комбінації будь-якого виду транспорту. Його розраховують фахівці з урахуванням стикування транспорту.

Оформлення - один з найбільш відповідальних етапів перевезення. Якщо підготуватися до нього належним чином, то можна уникнути ризики, пов'язані з простоєм вантажу на митниці. Саме тому краще довірити цю справу професіоналам компанії УкрВіпСервіс.