Відправляєтесь на відпочинок до Івано-Франківська? Перебуваючи у чужому місті дуже важко зорієнтуватися та знайти організації, котрі вам необхідні.  Сьогодні електронна карта послуг Івано-Франківська допоможе вирішити будь-яке питання, котре пов'язано з пошуком закладів та послуг міста.

Сервіс Locator.ua надає безліч можливостей, як для звичайного користувача, та і для бізнесменів. Все, що від вас потрібно, це завантажити Локатор на свій мобільний телефон. Сервіс дуже простий та доступний для кожного користувача. Лише кілька кліків та перед вами відкриються онлайн мапи Івано-Франківська. До речі, такі можливості мають не тільки мешканці Івано-Франківська. Суми, Київ, Херсон, та інші міста країни тепер будуть перед вами як на долонях. Сервіс дуже швидко встановлює вашу геолокацію та робить фільтрацію закладів стосовно вашого запиту. Користувач побачить об'єкти на карті разом з прокладеним до них маршрутом.

Наприклад, у вас зламалась машина, та треба знайти СТО, котре розташовано найближче до вас, або треба терміново доїхати до найближчої лікарні. Після встановленої геолокації, сервіс видає вам усі варіанти закладів та послуг.

Окрім розташування, ви отримаєте:

  • номери телефонів;
  • відгуки клієнтів;
  • детальну адресу;
  • варіанти проїзду;
  • сайти.

Можливості сервісу розширюються з кожним днем. Locator.biz − це зручність, надійність, економія. Лише декілька хвилин, та ви знайдете все, що вам потрібно не тільки у своєму місті, але й в інших населених пунктах. Відтепер подорожі та відрядження спростовуються у декілька разів. Ви зможете самостійно відшукати будь-який заклад.

Якщо ви бізнесмен, та бажаєте розвиватись, сервіс Locator.ua стане надійним помічником.

Що дає сервіс для власників бізнесу:

  • нових клієнтів;
  • просування бізнесу на новий рівень;
  • пізнаваність бренду, тощо.

Сервіс є унікальною можливістю заявити про себе та свій бізнес. Кожного дня сайт відвідують безліч користувачів. Новим клієнтам не треба буде довго шукати ваше підприємство. В Локаторі буде зібрана вся необхідна інформація. Клієнт зможе з вами зв'язатись майже миттєво. За свої послуги Локатор не потребує грошей та оплату. Розміщення інформації про компанію відбувається безкоштовно.

Локатор є першим українським продуктом, який займається збором інформації про кожен заклад, установу, компанію і Івано-Франківську. Більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті.