Від якості матраца залежить продуктивність вашого відпочинку. Не помилитеся з вибором - назавжди забудете про проблеми зі спиною і безсоння. Якщо ж придбаєте непідходящу річ - вас чекають проблеми з хребтом. В силу цих причин важливо купити матрац, який стане правильним вкладенням у ваше здоров'я. Головне - вибрати в каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ такий варіант, відпочинок на якому буде приємним і легким.

Особливості конструкції матраца

ортопедичні матрациУ магазині пропонуються самі різні вироби такого плану, вибрати відповідне стає складно. Спочатку необхідно звернути увагу на конструкцію матраца. Існує два головні види.

Перший варіант - пружинний. Є конструкції, пружини в яких залежать один від одного, але популярніші інші - у яких вони ізольовані. Якщо вирішите придбати такий матрац, врахуйте - чим більше пружинок у виробі, тим краще, воно стає зручнішим.

Інший варіант - безпружинний. Зазвичай такі матраци виготовляються з латексу або койры, є в складі і різна синтетика. Головний плюс подібних виробів - безшумність. Пружинні версії коли-небудь все одно почнуть скрипіти, з безпружинним матрацом подібних проблем не буде. Та і його транспортування - справа проста, можна з легкістю згорнути в рулон і понести.

Застосований наповнювач

Ще один момент, який необхідно враховувати, - це наповнювач. Обговоримо властивості затребуваних наповнювачів.

  • Синтепон. У матраца з наповнювачем такого типу мала вага і невисока вартість. Використати його краще всього як тимчасовий варіант. Нерідко цей матеріал застосовується в якості доповнення до основного, завдяки цьому матрац стає м'якший.
  • Холлофайбер. Цей матеріал також нерідко застосовується в якості доповнення. Популярний різновид наповнювача - поєднання кокосової плити з покриттям з холлофайбера. Матраци виходять максимально м'якими і пружними, алергію не викликають, пропускають повітря.
  • Пенополиуретан. Цей матеріал має купу плюсів - він пружний, відрізняється еластичністю, прекрасно підтримує спину, довговічний.
  • Латекс. Натуральний і синтетичний. Кожен з них довговічний, може прослужити не один рік, гарантія на подібні речі велика. Синтетика трохи жорсткіша за натуральний латекс, але і вартість має нижчу.

Про що ще належить пам'ятати

При выьоре ортопедичного матраца з каталогу https ://magdek.com.ua/ua/matrasi/ необхідно брати до уваги різні нюанси. Зокрема - габарити покупця і його вік. Людям із зайвою вагою можна порадити жорсткіший варіант. Також моделі пожорсткіше рекомендуються літнім людям і маленьким дітям, яким ще не виповнилися три роки. Дитині у віці від трьох до семи років можна порадити безпружинний матрац середньої жорсткості. Школярам рекомендуються двосторонні ортопедичні версії.

Обов'язково оціните габарити матраца. Довжина виробу повинна перевищувати зростання власника на 20 сантиметрів. При виникненні питань варто поспілкуватися з консультантом магазину.