Акригель ПНБ – це унікальний матеріал, який став справжнім проривом у світі нігтьового сервісу. Даний матеріал поєднав у собі кращі властивості акрилу та гелю. Акригель хорошу пластичність, при цьому, це достатньо міцний матеріал.

Даній продукт, має кілька різних назв: акригель, полігель, акрил гель. Назва, залежить від фірми виробника. Тобто один і той же продукт, різні бренди, називають по-своєму.

Акрил гель ПНБ має не аби яку популярність, серед майстрів манікюру та їх клієнтів. А якщо є попит, то є і пропозиція, тому купити даний продукт, можна майте в будь якому спеціалізованому магазині міста Івано-Франківськ. Якщо через щільний графік, ви не маєте змоги ходити по магазинам, або бажання такого не має, то необхідні матеріали, можна купити онлайн. Продукція бренду ПНБ та інших брендів, є в Інтернет магазині https://livada.com.ua/poligel-akrigel-akrilatik-polyflex-gel-pnb-kupit/. На сайті Інтернет магазину, представлений широкий вибір матеріалів різних брендів.

Для того, щоб пошук потрібного продукту, не займав багато часу, в Інтернет магазині Лівада, є спеціальні фільтри для пошуку. Використовуючи ці фільтри, Ви з легкістю знайдете матеріали, які Вас цікавлять.

Ціна на продукцію PNB залежить від обьему матеріалу. А ще, ціна може залежати від магазину, який реалізує матеріали для нарощування нігтів. Кожен магазин, ставить різну ціну, зі своєю націнкою.

Для оптових покупців, Інтернет магазин Лівада, пропонує вигідні умови співпраці. Чим більше матеріалів для нігтів купляєте, тим менше платите. Погодьтеся, доволі цікава пропозиція. тим більше, що оптове замовлення зібрати можна достатньо швидко. Тому що, завжди щось потрібно з продукції для нарощування чи декору нігтів.

Доставку обраних товарів, можна замовити в будь який куточок України. Найголовніше, аби у населеному пункті було відділення пошти. Якщо бажання йти на пошту не має, або часу на це не вистачає, то можна замовити кур’єрську доставку. Це дуже комфортно, не треба йти на пошту, чекати в черзі, марнувати свій час. Посилку привезуть Вам на будь яку адресу, в зручний час.

Як працювати с полігелем ПНБ для нарощування нігтів

Полігель PNB у використанні зовсім не примхливий. Даний продукт, має чудову консистенцію, не розтікається, а також є гарна властивість не засихати на відкритому повітрі. Завдяки таким властивостям, з акригелем працювати напрочуд комфортно, як новачкам манікюрної справи, так і майстрам з досвідом.

Акрил гель ПНБ має ще одну хорошу особливість, він не алергенний, тому підходить навіть тим, у кого висока чутливість до матеріалів для нігтів.