Танець на пілоні (Pole Danse) з'єднує елементи танцю з акробатичними трюками на жердині. Цей стиль давно відокремився від стриптизу  і визнаний окремим видом фітнесу. Попередниками напряму вважають китайську циркову акробатику, індійську йогу на жердині. Якщо ви захоплюєтеся спортивними танцями й вирішили спробувати щось нове, вам обов’язково необхідно придбати одяг і захисні елементи для pole dance.

Чому не можна почати тренуватися у звичайних легінсах та футболці, спортивних бриджах і без наколінників? Вони будуть ковзати по пілону і не підійдуть для занять. Утримувати рівновагу на жердині вдається за рахунок захоплення оголеними частинами тіла: руками, стегнами, гомілками. Ці ділянки повинні бути максимально відкриті.

В комплект для pole dance входить:

  • верх – спортивний топ, короткий з відкритими плечима;
  • низ - прилеглі шорти;
  • наколінники;

Спортивні топи добре підтримують груди, не виникає потреби в додатковому одяганні бюстгальтера. В нинішньому часі вибір величезний, але тут є яскраві та симпатичні топи на будь-який смак.

Види топів для pole dance:

  • «борцівка» - з глибокою проймою в районі лопаток і великими вирізами під руками;
  • топ-жаба - спереду як звичайна майка з гумкою по низу, а на спині перемичка у вигляді букви Х;
  • «кармен» - з лямкою на одне плече.

Якщо говорити про шорти для пол денсу, їх відмінність від спідньої білизни лише матеріалом, з якого вони виготовлені. Довжина мінімальна, посадка завищена, з боків можуть перебувати перемички, вставки, різнокольорові, або в тон. Під фасон верху, який вам сподобався, можна підібрати відповідний низ, що дозволить бути оригінальними й чарівними.

Але не потрібно забувати й про наколінники! Навіщо ж вони потрібні? За тим же - за чим і в інших видах спорту, нехай то буде гімнастика, або навіть ролики - вони потрібні для захисту колін!

Якщо спробувати прийти на тренування без наколінників, танцювати звичайно можна, але от чи потрібно? Задоволення від тренування ніякого, всі думки тільки про біль. В кращому випадку все в синцях, у гіршому – куди більш серйозні травми. Так що, перед відвідуванням уроків дружно йдемо в інтернет-магазин на цьому сайті , де є великий асортимент наколінників і купуємо відразу кілька комплектів, щоб хоча б деколи прати без шкоди для тренувань, а то сохнуть вони довго!

Для створення одягу для pole dance використовують найкращі матеріали, які відповідають всім критеріям, вони безпечні і зручні, а також не мають алергенних компонентів. Це головні риси для надійного та безпечного  користування  і ніщо не завадить при створенні прекрасного танцю!

З огляду на бажання і потреби наших покупців, ми гарантуємо що ви будете виглядати бездоганно - і в житті, і на сцені!