Друкарське обладнання сьогодні використовується в будь-яких сферах діяльності та в побуті. Воно має доступну ціну. Основний прибуток виробники отримують від продажу витратних матеріалів. Але ціни на оригінальні картриджі досить високі. Саме для заощадження коштів на друк користувачі не замінюють картриджі, що перестають друкувати, на нові, а заправляють їх, та відновлюють. Про особливості відновлення функціональності картриджів дізнайтеся на порталі https://fp.lviv.ua/zapravka-kartrydzhiv/ компанії «Форвард-прінт».

Коли потрібна заправка картриджів?

Картридж являється контейнером, який заповнюють тонером. Саме тонер забезпечує друк на фотопапері, паперових аркушах або стрічках текстових документів, зображень, фотоматеріалів. Технічні характеристики та експлуатаційний ресурс картриджів залежить від типу приладу та інтенсивності його навантаження.
На друк кожного аркушу витрачається певна кількість тонера. Заправка потрібна, коли якість друку знижується:
- друковані матеріали втрачають насиченість;
- спостерігається поява чорних або білих смуг на фотопапері чи паперових носіях;
- виявляються інші види дефектів друку.

Особливості процесу заправки

Щоб якісно заправити картридж, спеціалістами «Форвард-прінт»:
- проводиться діагностика стану картриджу;
- акуратно розбирається обладнання;
- після очищення картриджа, він заправляється необхідним тонером;
- якщо виникає необхідність, замінюються втулки, ущільнювачі, перепрошивається чип;
- картридж збирається та проводиться його тестування.
Ціна послуги залежить від об’
єму та рівня складності робіт. Іноді виявляється, що зношеність обладнання потребує не лише заповнення тонером, але й заміни деяких складників.
При заправці лазерних принтерів виймається фотобарабан та вал попереднього заряду
PCR, а після цього виймається картридж, що втратив функціональність. Елемент очищують від залишків тонера. Підлягають очищенню фотобарабан та дрібні деталі, полірується вал. Очищений картридж заповнюється тонером. Ще можна змастити шестерні, перевірити цілісність ущільнювачів, замінити зношені деталі.
При заправці картриджів струменевих принтерів елемент заправляється чорнилами, що призначені для конкретної моделі друкарського обладнання.
Для стабільної роботи оргтехніки, її обслуговування слід довірити професіоналам.