Постійні свята виснажують фантазію і стає важче вигадувати подарунки. У цій ситуації на допомогу прийде фабрика емоцій "Твоє". На сайті tvoeshop.com вдасться придбати подарунковий сертифікат у Івано-Франківську - асортимент порадує різноманітністю рішень. Діапазон цін широкий. Зручний віртуальний каталог спрощує пошук варіантів - задавайте в фільтрах місце, категорію, вартість та інші нюанси.

Як вибрати сертифікат?

Шукаючи купон, треба враховувати інтереси людини. Їй до душі активний відпочинок? Тоді саме час подивитися пригоди тут - це може бути екстремальний стрибок з парашутом або більш спокійний квест в реальності. Серед варіантів також:

  • прогулянки верхи на конях;
  • політ на літаку/гелікоптері;
  • бій у лазертаг;
  • політ на параплані.

Іноді сертифікат вибирається для двох - для закоханої пари або подружжя. Романтичні пригоди на цьому сайті представлені не меншому кількості, ніж активності. Це може бути захоплююча прогулянка на воздушній кулі, фотосесія в стилі Love story.

Крім пригод фабрика емоцій пропонує майстер-класи. Це варіант для людей творчих, які хочуть розкрити свій потенціал або знайти для себе цікаве хобі. В рамках майстер-класів можна навчитися малюванню на полотні, розпису по тканині, гончарству та іншим незвичайним заняттям.

Важливі нюанси

Вибираючи сертифікат, враховуйте вік обдаровуваного. Крім купонів для дорослих, можна знайти багато варіантів для дітей. Наприклад, страйкбол, прогулянки верхи або майстер-клас з гончарної справи.

Враховуйте навіть гендер людини. Наприклад, для жінок часто замовляють сертифікати на масаж, спа-процедури, уроки танців.

Чоловіки люблять оригінальні подарунки. Їм можна подарувати сертифікат на дегустацію алкоголю або майстер-клас від бармена.

Враховуйте при покупці подарункового сертифіката:

  • рівень складності пригоди - це стосується в основному купонів "туристичних" і "спортивних";
  • тривалість пригоди або майстер-класу - в середньому вони розраховані на годину-півтора;
  • час проведення - одні сертифікати залишаються актуальними круглий рік, інші можна використовувати тільки в певні місяці або навіть дні.

Як дарувати сертифікат?

Подарунковий купон - самостійний подарунок, який не потребує доповнення. Щоб вручення було більш урочистим, треба придбати квіти, повітряні кулі.

Сертифікат можна покласти в спеціальний вітальний конверт або просто обв'язати яскравими стрічками.